[Večerní souhrn článků] • XRP dosáhl 10měsíčního maxima • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

XRP dosáhl 10měsíčního maxima

Cena tokenu XRP vzrostla během dneška o necelých 15 %, což je nejvyšší hodnota za posledních deset měsíců. Růst ceny XRP se tak pomalu blíží hranici 0,60 USD. Špatně si nevedly taky další kryptoměny včetně bitcoinu. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách. [1]

Analýzy a trhy

29.3.2023 Tržní přehled pro BTC a SPX – Zpomalování ekonomik a další výstražní signály!

Vítáme Vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, bitcoinu a dalších kryptoměn. Bitcoin dnes nadále roste a pokouší se překonat rezistenci nad hladinou 28 000 USD. Z akciového trhu nadále chodí negativní zprávy a index S&P 500 se drží kolem hladiny 3950 bodů. Přijde tento týden výraznější pohyb v reakci na makro data?

29.03.23 Analýza BTC/USD – Chystá se Bitcoin na průlom 30 000 USD?

Bitcoin navzdory pondělnímu poklesu zase roste. Trh tím pádem využil blízký support k odrazu. A tím se vzedmula šance, že uvidíme plnohodnotný pokus o průlom cca těch 30 000 USD. Kde je ta nejklíčovější rezistence. Pokud dojde k průlomu, je to velmi silný býčí signál. pořád ale platí, že čerstvá struktura, která se vytvořila nad 27 000 USD, není zrovna nejpříznivější.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Coinbase chce, aby vývojáři tvořili “flatcoiny” vázané na inflaci

Kryptoměnová burza Coinbase ve svém nedávném příspěvku požádala vývojáře, aby se zaměřili na tzv. flatcoiny, které sledují míru inflace a umožňují uživatelům mít stabilitu kupní síly. Co dalšího se uvádí v příspěvku Coinbase?

Bitcoin, ekologie a energetická efektivita

Každý z nás už asi zažil situaci, během níž bylo mladému člověku se zaujetím vysvětlováno, jak funguje bitcoinový blockchain a těžba kryptoměn, a najednou se z ničeho nic objevil „protiargument“, který celou technologii blockchainu označil za naprosto zbytečnou, protože není šetrná k životnímu prostředí.

Šéf FDIC během slyšení v Senátu: Kryptobanky špatně zvládly tradiční rizika

Bankovní výbor Senátu Spojených států v reakci na nedávné úpadky bank uspořádal 28. března slyšení. Promluvili na něm úředníci z Federální společnosti pro pojištění vkladů (FDIC), Federálního rezervního systému a ministerstva financí.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img