[Večerní souhrn článků] • Ethereum dosáhlo nejnižší úrovně v poměru k bitcoinu • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ethereum dosáhlo nejnižší úrovně v poměru k bitcoinu

Cena etherea se dostala na nejnižší úroveň vůči Bitcoinu za posledních pět měsíců. Od října 2022 se cena ETH vůči BTC držela na úrovni 0,068, což byla silná podpora. Nicméně dnes 15. března došlo k prolomení této podpory. V době psaní zprávy se cena ETH pohybuje okolo 1 648 USD. [1]

Analýzy a trhy

15.3.2023 Tržní přehled pro akciový index S&P 500 a Bitcoin – Hazard na trhu navzdory krachujícím bankám a rostoucí inflaci!

Vítáme Vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Tento týden předvádí Bitcoin obrovskou volatilitu v desítkách procent. Akciový index v reakci na zásah americké FDIC na krachující banky včera rostl a mnoho spekulantů znovu vstupovalo do dlouhých pozic.

15.03.23 Analýza BTC/USD – Proč BTC tolik rostl? Je růst u konce?

Bitcoin po téměř třídenním rally zřejmě narazil na větší překážku, což způsobilo v úterý podstatné sražení kurzu zpátky. Výsledkem tedy je, že úterní svíce nemá ani náhodou kladnou podobu. Je to medvěd jako řemen a díky tomu víme, že i nad 25 000 USD je dost silná nabídka, která je schopna poptávku absorbovat.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Co je stablecoin?

„Stablecoin“ je druh kryptoměny, jejíž hodnota je vázána na jinou kategorii aktiv, například na fiat měnu nebo zlato, za účelem stabilizace její ceny. A v textu níže si mnohem podrobněji vysvětlíme, co je stablecoin.

Giancarlo: CBDC by měla chránit soukromí, ne být nástrojem pro sledování

Bývalý předseda Komise pro obchodování s komoditami (CFTC) Christopher Giancarlo tvrdí, že digitální měny vydané centrální bankou (CBDC) by měly být navrženy tak, aby chránily soukromí uživatelů, nikoli k tomu, aby se staly nástrojem pro sledování finančních transakcí. Co dalšího bývalý předseda CFTC prohlásil?

Jak koupit Love Hate In – návod pro začátečníky

Love Hate Inu je první projekt, který na kryptotrh vstoupil s ambicí využít blockchain k přístupu k důležitým online hlasováním, ale i s vidinou vzniku transparentnějšího, bezpečnějšího i férového prostoru pro ty, kteří se chtějí vyjadřovat k důležitým aktuálním tématům.

Europeum – evropský blockchain v souladu se všemi předpisy

Ruku v ruce tím, jak se legislativa Evropské unie o kryptoměnovém trhu (MiCA) blíží k tomu, aby se stala zákonem, politici v čele s Belgií postupují ještě o krok dál: vytvářejí vlastní blockchain.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img