Jak koupit Love Hate Inu – návod pro začátečníky

3
(2)

Zprávy a souhrny

Love Hate Inu je první projekt, který na kryptotrh vstoupil s ambicí využít blockchain k přístupu k důležitým online hlasováním, ale i s vidinou vzniku transparentnějšího, bezpečnějšího i férového prostoru pro ty, kteří se chtějí vyjadřovat k důležitým aktuálním tématům.

Tento průvodce představí projekt více do detailu a poskytne praktické informace k nákupu utility tokenu $LHINU, který celou platformu Love Hate Inu pohání. Pokud vás $LHINU token zaujme, nákup se vyplatí neodkládat, jak vám vysvětlíme dále v našem průvodci. Než se začtete hlouběji, níže je uveden přehledný výčet klíčových bodů, které tento nový projekt charakterizují, abyste si pro začátek o Love Hate Inu udělali alespoň základní představu.

Koupit Love Hate Inu

Klíčové body k Love Hate Inu

 • Inovativní přístup k online hlasování – úplně první projekt, který propojuje svět online průzkumů a kryptoměn
 • První hlasovací platforma poháněná blockchainem – pro bezpečné online hlasování bez manipulací 
 • Meme token s opravdovou utilitou –  $LHINU token standardu ERC-20 běží v síti Ethereum a svým držitelům zajišťuje přístup k hlasování
 • První meme token konceptu vote-to-earn – za účast v hlasování získáváte odměnu
 • Podpora komunity $LHINU a prevence proti nekalému jednání Rug Pull – 90 % $LHINU tokenů z celkového objemu 100 miliard míří do předprodeje těm, kteří projektu skutečně věří
 • Promyšlený mechanismus stakingu po dobu min. 30 dní – s množstvím i dobou stakingu se zvyšuje hlasovací právo uživatelů
 • Předprodej spuštěn – tokeny $LHINU jsou aktuálně v předprodeji, který je rozčleněn do 8 fází
 • Příležitost zapojit se do hlasování o důležitých problémech –  ankety a polly na nejvýznamnější celospolečenská témata + možnost podílet se na vzniku dalších průzkumů

Co je Love Hate Inu?

Před tím, než detailně popíšeme, jak lze v jednoduchých krocích koupit token $LHINU, chceme v následujících odstavcích představit projekt Love Hate Inu z bližší perspektivy, aby čtenáři i potenciální investoři získali základní představu o tom, co vlastně tento projekt na trh přináší. 

Celosvětově se skutečně jedná o inovaci, protože s Love Hate Inu přichází prvenství v sektoru online hlasování – jde vůbec o první platformu tohoto typu. Skrze platformu je možné účastnit se online průzkumů a přitom si zachovat 100% anonymitu. Platforma je založena na technologii blockchainu, což uživatelům umožňuje odevzdávat hlasy bezpečně a zcela transparentně. Platformu potom pohání utility coin $LHINU, který svým držitelům současně zajišťuje vstup do platformy. Ačkoli je z čistě technického pohledu na věc $LHINU meme coinem, jde současně o minci, která má reálný přínos v praxi, protože díky ní můžete dát svůj hlas. 

Co by to ale bylo za krypto projekt, kdyby uživatelé současně nedostali možnost za svou aktivitu i získávat odměny? Přesně tak funguje i Love Hate Inu – čím častěji skrze platformu hlasujete, tím více dalších extra tokenů máte příležitost získat jako odměnu. S Love Hate Inu proto přichází nový koncept vote-to-earn, tedy hlasujte a vydělávejte. 

Pro svět online hlasování je Love Hate Inu významnou podporou, protože toto rychle rostoucí odvětví se současně potýká i s problémy typu zachování anonymity hlasujících nebo se zcizením hlasů. Právě blockchain však přispívá k tomu, abyste mohli do anket a průzkumů přispívat svými hlasy zcela bez rizika. Pokud vám leží na srdci nějaké téma, na které zatím není směřováno dost pozornosti, můžete ho předložit v platformě jako návrh na další hlasování, protože Love Hate Inu umožňuje svým uživatelům, aby se podíleli na tvorbě budoucích hlasovacích témat.

Účast v hlasování však neznamená žádné prázdné hlasy, Love Hate Inu chce podporovat zdravou a bezpečnou diskuzi a nabízí uživatelům možnost zapojovat se do důležitých otázek a problémů. 

Proč koupit Love Hate Inu?

Asi každý z nás se už nějaké online ankety účastnil, nicméně možná jste si nikdy nedali do souvislosti, o jak významné odvětví se jedná. Formy online hlasování nepoužívají pouze společnosti ze zábavního nebo potravinářského průmyslu, ale např. i giganti v oblasti farmacie.

Některé automobilové společnosti dokonce na výsledcích online průzkumů zakládají i návrhy nových vozů. 

Nové kryptoměny, které vstupují na trh, mohou být poněkud nejistou investicí, proto je otázka „Proč koupit Love Hate Inu” na místě. Níže shrnujeme důvody, proč říci tomuto projektu ano, které by vám při rozhodování měly pomoct.

Revoluce v online průzkumech

Hodnota globálního trhu s online průzkumy loni vzrostla na 2,79 miliardy dolarů a letos se tato hodnota odhaduje na 3,2 miliardy dolarů. Je však jisté, že hodnota bude do budoucna stále vzrůstat – odhady do roku 2027 dokonce hovoří o 5,69 miliardách dolarů. Přestože online průzkumy veřejného mínění jsou instrumentem, který používají odborníci z několika dalších odvětví – ať už jde např. o psychologii, sociologii nebo marketing, používané techniky na shromažďování hlasů jsou zastaralé a tento možná občas poněkud přehlížený trh potřebuje oživení.   

A právě čerstvý vítr do tohoto odvětví přichází s platformou Love Hate Inu a jejím tokenem $LHINU, která činí celý systém spolehlivější a chrání ho před manipulacemi. Protože blockchianová technologie umožňuje zápis do neměnných účetních knih, postup hlasování je téměř nemožné zfalšovat nebo ho jinak ovlivňovat. Zakladatelé projektu také do budoucna plánují spolupráci s různými společnostmi, které mají o věrohodné průzkumy zájem.  

Vote-to-earn – hlasujte a vydělávejte

Jako jeden z prvních projektů nabízí Love Hate Inu možnost účastnit se hlasování a získávat za to odměnu. Mechanika celého procesu je nastavena tak, že držitelé $LHINU své tokeny stakují v reálném čase na minimálně 30 dní. Toto opatření pomáhá zabraňovat spamu a manipulacím s hlasovacím systémem. Zajímavostí sázek v reálném čase je právě to, že uživatel má hlasovací právo, ať už jsou jeho tokeny blokovány, nebo ne. Za staking svých tokenů a účast v hlasování potom uživatelé získávají další extra tokeny $LHINU. Jde o jednoduchý princip, který umožňuje každému uživateli získat v průběhu času hlasovací právo. 

Bez manipulace a bezpečně 

Prostředí online diskuzních fór nebo sociálních sítí může být občas poněkud nepřátelským prostředím. Především v dnešní době se můžeme setkat s trolly nebo haterstvím. S Love Hate Inu je ale vyjadřování názorů online úplně o něčem jiném, protože hlasování zaručuje dokonalou anonymitu. Vstup do hlasovací platformy je zajištěn skrze token $LHINU, což napomáhá předcházet jakýmkoli manipulacím s výsledky hlasování. Love Hate Inu tak představuje bezpečný online prostor, kde uživatelé mohou vyjádřit svůj názor bez obav, že za svůj postoj budou kritizováni nebo vysmíváni.

Koupit Love Hate Inu

Jak koupit Love Hate Inu – průvodce krok za krokem

V principu lze Love Hate Inu koupit v pěti jednoduchých krocích, které naleznete v detailu níže:  

KROK 1 – stáhnutí a nastavení elektronické peněženky 

Pro účast v předprodeji Love Hate Inu je možné použít jakoukoli peněženku, která podporuje síť Ethereum. Nicméně doporučujeme MetaMask, pokud nakupujete ze stolního počítače. Následující kroky „jak koupit Love Hate Inu” budou proto popsány na příkladu použití peněženky MetaMask. Pro mobilní zařízení je nejvhodnější Trust Wallet. 

Přejděte na oficiální web MetaMask a klikněte na tlačítko „Download“. V závislosti na prohlížeči, který používáte, vám bude nabídnuta instalace jako rozšíření. Podporovány jsou prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Brave a Edge.

Peněženka bude připravena k použití až po konfiguraci, kterou je nutné po stažení provést. Jak MetaMast tak Trust Wallet nevyžadují žádné složité nastavení, stačí zadat heslo a přístupovou frázi. Tu je důležité si zapamatovat, protože bez ní nelze peněženku obnovit v případě ztráty hesla. Proto důrazně doporučujeme neukládat ji do počítače, ale někam si ji zapsat.  

KROK 2 – zajistěte si dostatek ETH nebo USDT

Tokeny $LHINU lze koupit skrze ETH nebo USDT a tyto kryptoměny nabízí řada platforem jako eToro nebo OKX. Pokud budete preferovat koupi ETH nebo USDT přímo na burze, je nutné na dané platformě založit účet a vložit prostředky, za které budete ETH nebo USDT pořizovat. Po nákupu potom stačí zakoupené ETH nebo USDT odeslat do vaší elektronické peněženky.

Pokud vám tento systém připadá příliš složitý, je možné požadované kryptoměny nakoupit i skrze Transak, který uživatelům umožňuje nákup přímo bankovní kartou nebo i Apple pay či Google Pay. Bez ohledu na vybranou platební metodu zadejte částku nákupu a také krypto (USDT nebo ETH), které si přejete zakoupit.

KROK 3 – připojte peněženku k portálu předprodeje Love Hate Inu

Na oficiálním webu Love hate Inu klikněte na „Buy Now”. Česká verze stránky je prozatím v přípravě, takže v době vzniku tohoto článku je možné se předprodeje účastnit pouze v angličtině.

 Po kliknutí na tlačítko dostanete na výběr ze dvou možností – buď připojit MetaMask, nebo Trust Wallet. Zvolte preferovanou možnost a následujte další instrukce. 

KROK 4 – směňte ETH nebo USDT za $LHINU

Po připojení peněženky dostanete na výběr své $LHINU tokeny koupit za ETH nebo USDT. Dále bude nutné zadat množství $LHINU, které si přejete koupit, případně zadat částku kryptoměny, kterou si přejete za tokeny utratit. Zobrazí se vám množství tokenů, které této částce odpovídá. V obou případech bude nutné potvrdit poplatek za plyn a potvrdit celou transakci. Ačkoli neexistuje žádné požadované množství tokenů $LHINU, které je potřeba nakoupit, příliš malý nákup se nevyplatí, protože čím větším množstvím tokenů disponujete, tím více peněz vyděláváte.   

KROK 5 – po ukončení předprodeje si nárokujte zakoupené tokeny 

Vaše tokeny budou k dispozici až po ukončení předprodeje. Poté jednoduše přejdete na web předprodeje a kliknete na tlačítko „Claim” – které však bude na web přidáno až po skončení předprodeje. 

Koupit Love Hate Inu

Platforma Love Hate Inu 

Platforma Love hate Inu se skládá z přehledného uživatelského rozhraní, kam uživatelé mohou připojit svou elektronickou peněženku, aby se mohli účastnit hlasování v reálném čase a získávat odměny v podobě extra tokenů hned po skončení hlasování. Další komponentou platformy je potom rozhraní pro předkládání návrhů, kde lze odevzdat vlastní nápad n+a jedno z budoucích témat hlasování, k němuž dá komunita zpětnou vazbu. Na hlavním řídicím panelu si potom zpětně uživatelé mohou prohlížet výsledky jednotlivých pollů nebo se informovat o tom, zda jsou k dispozici další témata pro hlasování. 

Token $LHINU zblízka 

Z čistě technického hlediska je $LHINU meme tokenem strandardu ERC-20, který běží na blockchainu Etherea. Celkově bude do oběhu alokováno na 100 miliard tokenů, přičemž pouhých 10 % z celkového množství má jít pro potřeby zalistování na burzy. Zbytek je naplánován do držení mezi členy komunity. 

$LHINU je bijícím srdcem celé Love Hate Inu platformy, zajišťuje jeho držitelům přístup k hlasováním a bez něj by fungování celé platformy nebylo možné. 

Spuštění předprodeje8. března 2023
Metody nákupuETH, USDT, kreditní karta
blockchainEthereum
kapitalizace10 068 750 $
Minimální investiceŽádná
Maximální investiceŽádná

Předprodej tokenu Love Hate Inu ($LHINU)

Token $LHINU má aktuálně spuštěný předprodej a v první fázi dosáhl milníku 380 tisíc dolarů za pouhých 5 dní od spuštění předprodeje 8. 3. 2023. Do skončení první fáze, ve které lze token pořídit nejvýhodněji za 0,000085 USDT, tak zbývá něco přes 3 dny. Předprodej tokenů je naplánován do 8 různých etap, přičemž v každé půjde cena tokenu postupně nahoru. Na konci předprodeje by tak mezi uživatele mělo být rozprodáno na 900 miliard tokenů $LHINU, což představuje 90 % z celkového množství tokenů. Tím, že drtivá většina tokenů se dostane mezi členy komunity, chce Love Hate Inu předcházet nekalým praktikám jako např. Rug pull.

V tabulce níže naleznete detailní rozpis všech fází předprodeje, včetně plánovaných prodejních cen tokenu $LHINU. Nejvíce poroste cena tokenu v závěrečných 4 fázích.

Fáze předprodejeCena tokenuNavýšení cenyMnožství tokenůProcentaVybraná částkaCelková částka
10,000085 $11 250 000 00012,5%956 250 $956 250 $
20,000090 $0,000005 $11 250 000 00012,5%1 012 500 $1 968 750 $
30,000095 $0,000005 $11 250 000 00012,5%1 068 750 $3 037 500 $
40,000105 $0,000010 $11 250 000 00012,5%1 181 250 $4 218 750 $
50,000115 $0,000010 $11 250 000 00012,5%1 293 750 $5 512 500 $
60, 000125 $0,000010 $11 250 000 00012,5%1 406 250 $6 918 750 $
70,000135 $0,000010 $11 250 000 00012,5%1 518 750 $8 437 500 $
80,000145 $0,000010 $11 250 000 00012,5%1, 631 250 $10 068 750 $
Total90 000 000 000100%10 068 750 $

 Přejít na předprodej $LHINU

Roadmapa 

Na webu Love Hate Inu je k dispozici jasně zpracovaná Roadmapa, která přehledně poskytuje všechny informace o plánovaném postupu celého projektu, takže každý potenciální investor si může udělat jasný obrázek o tom, jak bude celý projekt vypadat.

Love Hate Inu – predikce ceny

Predikovat cenu nových kryptoměn  vzhledem k jejich vysoké volatilitě je téměř nemožné. Nicméně můžeme se podívat na některé věrohodné indicie, které nám určitou predikci o vývoji ceny umožňují. 

Love Hate Inu je mince typu meme coin, který je od loňského roku poměrně trendovou záležitostí. S Love Hate Inu však nepřichází pouze trend, ale skutečná utilita – to znamená, že tento meme token má opravdový přínos pro praktické využití v reálném světě, a to díky tomu, že umožňuje fungování a vstup do hlasovací platformy Love Hate Inu. Dalším indikátorem, který může poukazovat na pozitivní vývoj ceny do budoucna, je i skutečnost, že odhady odvětví s online hlasováním predikují růst o 77 % do roku 2027. Pokud Love Hate Inu dodrží plánovaný vývoj, měla by na tomto trhu zaujmout na pozici lídra.

Dalším důvodem, který by mohl umožnit růst ceny, je i aktuálně nízká prodejní cena tokenu $LHINU – je velká šance, že do budoucna vzroste. Na možný růst ceny můžeme usuzovat i z úspěchu dalšího poměrně nedávného meme coinu Tamadoge (TAMA), jehož cena se během předprodeje ztrojnásobila, a navíc dostupné tokeny byly v předprodeji vykoupeny za poloviční čas, než se předpokládalo. Po uvedení TAMA na burzy poskočila cena této meme mince o 300 %.  Nebylo by tedy překvapivé, pokud by $LHINU potkal podobný osud. 

Love Hate Inu na kanálech sociálních médií

Love Hate Inu nenaleznete pouze na jejich oficiálním webu, ale projekt již rozběhl několik dalších komunikačních kanálů – Twitter, Telegram, Instagram i Discord. Tyto kanály se vyplatí sledovat, protože mohou být zdrojem doplňujících informací a aktualit. O Love Hate Inu už mluví i influenceři na Youtube. Pokud se stále chcete o projektu dozvědět více, na webu Love Hate Inu je možnost stáhnout si whitepaper

Slova závěrem

Love Hate Inu je první Web3 platforma, která uživatele odměňuje za jejich hlas v online průzkumech a anketách. Hlavními přednostmi této myšlenky je zaručení anonymity, transparentnost a férovost celého hlasovacího systému, a především maximální bezpečnost a obrana proti manipulacím s odevzdanými hlasy. Propojení světa online hlasování a blockchainu lze proto považovat za revoluci v celém online hlasovacím sektoru. 

Pokud vám nejsou lhostejná důležitá celospolečenská témata a rádi máte při řešení důležitých otázek svůj hlas, Love Hate Inu je projekt pro vás. Roztomilý meme token $LHINU se právě nachází v první fázi předprodeje za 0,000085 USDT, nicméně tato atraktivní cena skončí za pár dní. Takže s nákupem $LHINU tokenů se rozhodně nevyplatí vyčkávat. 

Koupit Love Hate Inu

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

FAQ

 1. Co je to Love Hate Inu?

Love Hate Inu je celosvětově první hlasovací platforma, která umožňuje účastnit se online průzkumů a přitom zůstat v anonymitě.

 1. Jak Love Hate Inu funguje?

Princip fungování této platformy není složitý: stačí koupit  tokeny $LHINU, stakovat je a potom hlasovat v anketách a průzkumech, za což uživatelé získávají odměnu. Můžete dokonce navrhovat své vlastní průzkumy.

 1. Jak koupit Love Hate Inu ($LHINU)?

Koupit Love Hate Inu jednoduše zvládnete s instalací elektronické peněženky MetaMask nebo Trust Wallet. Ujistěte se, že v ní máte dostatek ETH nebo USDT, které jsou k nákupu $LHINU nutné. Pěneženku je poté potřeba připojit k portálu předprodeje a následovat instrukce.

 1. Je Love Hate Inu ($LHINU) dobrou investicí?

Love Hate Inu je utility meme coin, který dokázal vybrat přes 310 000 dolarů za pouhé tři dny předprodeje. Je tedy velká šance, že to bude dobrá investice.

 1. Jaký je celkový objem tokenů $LHINU, který bude v oběhu?

Celkem bude alokováno do oběhu 100 miliard tokenů Love Hate Inu ($LHINU).

5. Jaká je cena Love Hate Inu ($ LHINU)?

V době vzniku tohoto textu má jeden token Love Hate Inu ($LHINU) hodnotu 0,000085 USDT, ale cena se bude postupně zvyšovat s tím, jak bude předprodej vstupovat do jednotlivých fází.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

[ue_partner_posts title="Články našich partnerů" count=2 layout=strip-post-list]

Reklama: