[Večerní souhrn článků] • Coinbase již nepřijímá platby skrze Silvergate • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Coinbase již nepřijímá platby skrze Silvergate

Kryptoměnová burza Coinbase dnes oznámila, že ukončila své partnerství s bankou Silvergate Bank v rámci bankovních služeb v amerických dolarech, kvůli probíhajícímu vyšetřování. Kryptoburza nebude umožňovat platby se Silvergate ani je nebudou iniciovat. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Přehled měsíčních close na trzích, jak si vedl Bitcoin? – Má cena plynu dno?

Bitcoin (BTC) má za sebou velmi váhavé měsíční close. A akciové indexy jsou na tom ještě mnohem hůře. Naopak dolarový index ukončil únor v opravdu výjimečně dobré podobě. Ústředním tématem dnešního streamu proto bude úplný přehled podob měsíčních zavíracích cen na klíčových trzích.

02.03.23 Analýza S&P 500 a Nasdaq – Akcie zakončily únor tragicky

S&P 500 a Nasdaq zakončily druhý měsíc v letošním roce. A rovnou musím říct, že dost v žalostné podobě. Abych byl upřímný, tohle pro býky nevypadá ani trochu dobře a nejspíš je únorové close signálem pro nové low. A určitě nijak nestraším. Jak si za chvíli ukážeme, měsíční svíce objektivně nevypadá dobře.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Propouštění v kryptoměnových firmách zpomaluje

V kryptoměnovém průmyslu se za poslední rok odehrálo mnoho nepříjemností, které způsobily snížený zájem o digitální aktiva a nepříznivý vývoj tržních podmínek. Nicméně, podle nejnovějších dat se zdá, že se situace začíná mírně zlepšovat.

Očekává se, že token FGHT by mohl zaznamenat až 20x růst v roce 2023

V roce 2022 zasáhl krypto trh bear market. Jinými slovy, když se na trhu s kryptoměnami usadí medvědí trh, znamená to, že vše padá. Tak tomu bylo i ve světě krypta, akcií a jiných komodit. Aby investoři snížili tvrdý dopad medvědího trhu, začali vyhledávat nové tokeny a předprodeje, do kterých by mohli investovat a tím diverzifikovat své portfolio, aby neutrpěli takové ztráty.

Co je Bitcoin halving? – Ultimátní průvodce Bitcoinovými cykly

V tomto článku se detailněji podíváme co je Bitcoin halving.Ověříme si teorii růstu ceny Bitcoinu po třech předchozích halvingech a zaspekulujeme na vývoj ceny Bitcoinu po tom následujícím.

Z BNB Chainu bylo ukradeno 700 000 dolarů prostřednictvím exploit útoku

DeFi protokol LaunchZone založený na BNB smart chainu prohlásil, že kvůli exploitu bylo z jeho likquidity poolu odčerpáno 700 000 dolarů a hodnota jeho nativního tokenu prudce klesla.

Jesse Myers: Tržní kapitalizace bitcoinu může vzrůst až 500x

Jesse Myers, manažer kryptoměnového hedgeového fondu Protocol Capital, zveřejnil na svém blogu prognózu k budoucí ceně bitcoinu. Podle jeho názoru má potenciál na růst až k ceně 10 milionů USD za minci. Vysvětluje to na porovnání se zlatem.

Únor jako nejméně volatilní měsíc v historii BTC

Cena bitcoinu (BTC) se minulý měsíc (v dolarovém vyjádření) pohnula o pouhých 0,03 %. Tím se únor 2023 stal pravděpodobně nejméně volatilním měsícem v historii tohoto primárního aktiva.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img