[Večerní souhrn článků] • Ukrajina od začátku války obdržela přes 70 milionů USD v kryptodarech • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ukrajina od začátku války obdržela přes 70 milionů USD v kryptodarech

Ukrajina od začátku válečného konfliktu s Ruskem získala prostřednictvím kryptoměnových darů více než 70 milionů amerických dolarů. Podle nejnovějších dat platformy Chainalysis země obdržela nejvíce darů skrze Ethereum (22,8 milionů USD). Jako součást darů byly také poskytnuty NFT, mezi nimiž se nacházelo digitální dílo s ukrajinskou vlajkou. Tento NFT byl vydražen na Ukrajině za 6,1 milionu dolarů. [1]

Analýzy a trhy

Trhy pod lupou: Strach ze zvedání sazeb je zde, trhy se propadají

Pesimismus, který odstartoval oznámení čísel americké inflace, se rozšířil i do dalšího týdne. Posílilo ho navíc zveřejnění zápisu z FOMC, jakkoliv bych ho poněkud zrelativizoval. Žijeme v době, kdy každý týden na burze přinese čísla, která mohou zamávat s celým trhem.

27.2.2023 Tržní přehled pro Bitcoin a akciový index S&P 500 – Kdy skončí vysoký zájem retailu utrácet?

Vítáme Vás u dalšího přehled trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Minulý týden přinesl zajímavá makro data a projevy centrálních bankéřů. Data jsou smíšená a každá strana trhu najde argumenty pro svou myšlenku, kam by se měl trh vydat.

27.02.23 Analýza BTC/USD – Not great, not terrible

Kurz bitcoinu má za sebou další ukončený týden. Podoba týdenního close je tak velmi váhavá. Nelže ale říct, že by to pro Bitcoin byla úplná tragédie. Sám jsem zvědav, jak se s tím trh popere. Jak jsem ale říkal v nedělní video analýze, spíše očekávám postupný pokles kurzu bitcoinu na klíčový support kolem 19 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Island je nejlepším místem pro těžbu kryptoměn

Island se podle nedávného průzkumu stává nejlepší lokalitou pro těžbu bitcoinu a dalších kryptoměn. Islandské klima přináší přirozené chlazení pro těžební operace, které produkují teplo, což výrazně snižuje náklady na údržbu.

Nejzelenější krypto projekt C+Charge vybral již 1,5 mil. dolarů – nakupte tokeny v předprodeji pomocí ETH než cena opět vzroste

V současné době mohou investoři během předprodeje C+Charge, projektu pro nabíjení elektromobilů (EV) na bázi blockchainu, zakoupit token CCHG, a to kromě BNB a USDT také prostřednictvím ETH. Díky přijetí ETH jako další platební krypto metody se okruh možných investorů rozroste.

Bitcoin a Ethereum – výhled na tento týden

Než se vrhneme do obchodního týdne, je potřeba se podívat na to, co nás čeká a jak dopadl ten minulý. O víkendu se na burzách téměř nic nedělo. Bitcoin (BTC) se pevně držel kolem 23 000 USD a Ethereum (ETH) jej na 1 600 USD dost kopírovalo.

Byla Ruja Ignatova, známá jako „CryptoQueen“, brutálně zavražděna?

Ruja Ignatova, známější spíše pod přezdívkou „CryptoQueen“, se podle bulharských zdrojů, mohla v roce 2018 stát obětí hrůzné vraždy.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img