[Večerní souhrn článků] • Cena BTC dosáhla 2týdenního minima • a další články

4
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena BTC dosáhla 2týdenního minima

Cena největší kryptoměny světa se propadla na 2týdenní minima. Analytik Crypto Chase očekává, že bitcoin může jít s cenou ještě dolů, pokud se mu nepodaří zachovat hranici 22 500 USD. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách a streamech níže. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Death Cross na BTC – Výnosy rostou, akcie a krypto váhá

Bitcoin (BTC) zůstává i nadále v blízkosti rezistenčního pásma, takže je krypto trh víceméně bez větší aktivity. Vzhledem k tomu, že Bitcoin není schopen překonat blízké rezistenční pásmo, roste pravděpodobnost rotace kurzu. A tím pádem otestování supportu kolem 19 000 USD.

09.02.23 Analýza S&P 500 a Nasdaq – Náznak slabosti, bude růst pokračovat?

S&P 500 a Nasdaq zaznamenaly po posledním zasedání Fed nemalé kurzové zisky. Respektive ten čerstvý čas po zasedání. S novým týdnem se ale kurzový postup víceméně zastavil. Volatilita zůstala, ale kurz indexů se nikam obzvlášť neposunul. Jde proto o jistý náznak slabosti.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Kryptoburzy po krvavém roce 2022 nebudou na Super Bowlu

Minulý rok byl pro kryptoměnový průmysl velmi obtížný. Loga kryptoměnových společností tak kvůli roku 2022 nebudou na stadionech největší sportovní soutěže Super Bowl ve Spojených státech amerických.

Indie testuje CBDC na dobrovolnících

Reserve Bank of India (RBI) na počátku roku 2022 oznámila plány zavést vlastní digitální měnu (CBDC) již v roce 2023. Na konci roku proto spustili pilotní projekt, kam se mohli hlásit dobrovolníci. Hledali 50 000 uživatelů a 5 000 obchodníků. Limit je aktuálně naplněn.

Skandál Coinbase insider tradingu – bývalý zaměstnanec přiznal vinu

Bývalý zaměstnanec velké kryptoměnové burzy Coinbase se přiznal k insider tradingu, čímž se jedná o první případ insider tradingu souvisejícího s kryptoměnami v USA.

McGlone z Bloombergu: Přišla první skutečná recese kryptoměn, která ale skončí něčím šíleně dobrým

Mike McGlone, hlavní komoditní stratég společnosti Bloomberg, je přesvědčen, že trh s kryptoměnami v současné době zažívá svou první velkou recesi. To nám říká, že je před námi ještě dlouhá cesta, než se kryptoměny zotaví na předchozí úroveň.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img