[Večerní souhrn článků] • Bitcoin vyvolal největší příliv institucionálních investorů • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin vyvolal největší příliv institucionálních investorů

Institucionální investice do největší kryptoměny světa dosáhly 7měsíčního maxima, když bitcoin vzrostl za leden o více než 40 %. Institucionální příliv se týká jak penzijních fondů, tak i hedge fondů a fondů privátního kapitálu a ukazuje se, že bitcoin je stále terčem institucionálního zájmů institucí. [1]

Analýzy a trhy

07.02.23 Analýza XAU (zlato) – Tvrdé zamítnutí, konec naděje na růst?

Kurz zlata po několik měsíců zaznamenával velmi pěkná zhodnocení a mnoho zlatých býků již predikovalo nový býčí trend. Poslední týdny jsem podobná konstatování slyšel poměrně často. Avšak zlato postupně ztrácelo tu tolik potřebnou setrvačnost.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin může opět otestovat hranici 20 000 USD

Nizozemský analytik a generální ředitel obchodní firmy Eight, Michaël van de Poppe, ve své nedávné analýze prohlásil, že cena bitcoinu může opět otestovat hranici 20 000 amerických dolarů. Co dalšího prohlásil analytik ve své nedávné předpovědi?

Fight Out vybral přes 3,9 mil. dolarů – zalistování tokenu $FGHT proběhne 5. dubna na burze XT.com

Inovativní platforma Fight Out z oblasti fitness pro Web3, která nabídne model pro výdělky typu move-to-earn (M2E), zalistuje svůj token $FGHT na burzu XT.com, a to 5. dubna 2023.

Pozvánka na webinář: Našly kryptoměny již svoje dno?

Ačkoliv FOMO na globálních trzích odstartovalo další horečku na kryptoměnových trzích, mělo bychom mít jasně definovanou strategii a scénáře, co se bude dít, když se trhy nebudou vyvíjet dle našeho očekávání. Trhy by nás neměli ničím překvapit, abychom právě nenalítli do FOMO efektu, kde nás pak větší hráči naprosto sežerou.

Drobní investoři se vrhají na bitcoin

Po pádu burzy FTX následoval propad celého kryptoměnového průmyslu. Bitcoin byl levný a drobní investoři se na něj vrhli v očekávání okamžitého otočení a rychlého zisku. To se nekonalo a tak počet drobných investorů zase rychle pokles.

Aktivita řetězce BNB Chain překonala ve 4. čtvrtletí klesající trend medvědího trhu

Podle výsledků nejnovějšího průzkumu blockchain BNB Chain, který je doménou společnosti Binance, vykazoval ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku i nadále stabilní růst aktivity. A to navzdory širšímu medvědímu trhu, který na kryptoměnovém trhu panoval.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img