Bitcoin může opět otestovat hranici 20 000 USD

4.7
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Nizozemský analytik a generální ředitel obchodní firmy Eight, Michaël van de Poppe, ve své nedávné analýze prohlásil, že cena bitcoinu může opět otestovat hranici 20 000 amerických dolarů. Co dalšího prohlásil analytik ve své nedávné předpovědi?

Bitcoin a retest 20 000 USD

Nejdůležitější kryptoměna světa se podle nizozemského analytika Michaël van de Poppeho může znovu dostat na hranici 20 000 dolarů, pokud americká centrální banka nezavede měkký přistávací manévr. Van de Poppe ve své analýze uvádí:

Myslím, že by lidé měli pochopit, že nedochází k žádnému měkkému přistání, že je pravděpodobné, že tento sestupný trend na trzích bude pokračovat.

Podle van Poppeho vývoj ceny bitcoinu bude ovlivněn výsledky indexu spotřebitelských cen (CPI), který má být zveřejněn již 14. února 2023. Pokud se tento index ukáže jako vysoký, což by naznačovalo inflaci, mohlo by to vést americkou centrální banku ke zpřísňování měnové politiky a k zavedení “měkkého přistávacího manévru“.

Pokud by došlo k poklesu, pro bitcoin je možným cílem znovu vyzkoušet úrovně mezi 20 000 a 21 000 USD. Michaël van de Poppe očekává, že se mohou ceny bitcoinu v průběhu následujících týdnů významně měnit. Vysoký index CPI by mohl vést ke krátkodobému zvýšení cen bitcoinu, ale v dlouhodobém horizontu by mohl vést ke ztrátám.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 22 968 USD dle KMC.

Závěr

Co si o předpovědi myslíte vy? Kam se podle vás vydá bitcoin v následujících týdnech? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách a streamech. Na celou analýzu se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img