Fight Out vybral přes 3,9 mil. dolarů – zalistování tokenu $FGHT proběhne 5. dubna na burze XT.com

4
(1)

Zprávy a souhrny

Inovativní platforma Fight Out z oblasti fitness pro Web3, která nabídne model pro výdělky typu move-to-earn (M2E), zalistuje svůj token $FGHT na burzu XT.com, a to 5. dubna 2023.

Vzhledem k tomu, že projekt přitahuje špičkové bojovníky ze světa boxu a smíšených bojových umění, roste kolem něj vzrušení. Jedním z prvních partnerů projektu z řad elitních sportovců je bojovnice UFC Amanda Ribasová spolu s boxerskou šampionkou Savannah Marshallovou.

Fight Out se blíží k vybraným 4 mil. dolarům – FOMO se zvyšuje

V rámci probíhajícího předprodeje tokenů Fight Out zatím získal od investorů téměř 4 miliony dolarů. Každých 12 hodin cena tokenu stoupá a každý z investorů má nárok na bonus ve výši až 50 %. Cena $FGHT v tuto chvíli činí 0,01998 dolaru. Cena v dobu, kdy bude token $FGHT uveden na burzu je 0,0333 USD. 

Díky své průlomové technologii, která umožňuje uživatelům používat NFT avatary, kteří budou ”připoutáni k duši” uživatele, pozvedá platforma move-to-earn zdraví a fitness na novou úroveň. Znamená to, že tréninky, které uživatel provede v reálném světě, zaznamená i jeho NFT avatar v metaverzu. Kromě aplikace pro mobilní zařízení Fight Out spouští také síť špičkových posiloven. 

Fight Out je především platforma typu Move-to-Earn (M2E), která uživatelům vyplácí odměny za dokončené tréninky, ať už je provádějí v posilovně, nebo doma v obýváku. Uživatelé mohou získat odměny v REPS, což je nativní měna aplikace Fight Out. Cvičení uživatelů jsou přizpůsobena jejich schopnostem a cílům. Jejich úspěchy a pokroky jsou sledovány a analyzovány a přímo se odrážejí v atributech jejich digitálního NFT avatara.

Burza XT.com je první burzou na světě, která nabízí sociální prvky

Od svého spuštění v roce 2018 se XT.com rozrostla na více než 40 milionů uživatelů, více než 500 000 aktivních uživatelů měsíčně a více než 6 milionů registrovaných uživatelů. To nejsou vůbec malá čísla. Podle údajů coinmarketcap má burza 24hodinový spotový objem obchodů přesahující 733 milionů dolarů.

Weber Woo je spoluzakladatelem společnosti XT.com. Jeho vášeň pro technologii blockchain začala v roce 2013 a v roce 2016 založil svou první kryptoměnovou společnost, pool pro těžbu bitcoinů. O dva roky později spustil společnost XT.com. Jednou z prvních burz, která do svého obchodního prostředí začlenila sociální sítě, byla právě XT.com.

Získejte až 50 % tokenů navíc při investici do $FGHT v předprodeji

Na základě velmi atraktivního bonusového plánu, který Fight Out nabízí, získají investoři v předprodeji bonusové tokeny podle toho, kolik investovali a jaké období nároku si zvolili.

Bonusový plán zůstává v platnosti po celou dobu předprodeje, přičemž na vrcholu stupnice mohou investoři získat bonus ve výši 25 % při investici 50 000 dolarů a více a 25 % při 24měsíčním vestingovém období. Vestingové období udává počet měsíců, na které si investoři své tokeny ‘uzamknou’. Po uplynutí tříměsíčního rozhodného období mají držitelé všech tokenů $FGHT možnost prodloužit dobu uzamčení.

Po ukončení předprodeje začíná nabývání práv. Po zvolenou dobu nároku se tokeny odemknou jednou za sekundu. O odemčené množství si mohou investoři kdykoli požádat; například v polovině vestingu si investor může nárokovat 50 % svých tokenů.

Rozdíl mezi tokenem $FGHT a REPS

Oba dva tokeny Fight Out, $FGHT a REPS, stejně jako běžnou fiat měnu lze použít k registraci předplatitelské služby. Pro jednotlivce, kteří zaplatí tokenem $FGHT, bude platit 25% sleva, což podpoří ekonomiku tokenu.

Jak jsme již zmínili, uživatelé budou odměňování prostřednictvím tokenů REPS v aplikaci. Tokeny REPS budou poté moct vyměnit za zboží nebo nákupy dalších služeb v aplikaci. 

$FGHT je nativní token, který pohání ekosystém platformy Fight Out. Investoři mohou aktuálně koupit token $FGHT za atraktivně nízkou cenu v předprodeji. Pokud vás projekt zaujal, měli byste si pospíšit než cena opět zvýší.

Přejít na předprodej Fight Out

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

[ue_partner_posts title="Články našich partnerů" count=2 layout=strip-post-list]

Reklama: