[Večerní souhrn článků] • Senátorka Arizony požaduje, aby se bitcoin stal zákonným platidlem • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Senátorka Arizony požaduje, aby se bitcoin stal zákonným platidlem

Americká senátorka za stát Arizona Wendy Rogers ve svém oficiálním příspěvku na Twitteru uvedla, že by se bitcoin mohl stát zákonným platidlem Arizony. Senátorka vydala několik návrhů zákonů týkající se kryptoměn. [1]

Analýzy a trhy

27.01.23 Analýza LTC/USD – Útok na první silnou rezistenci

Litecoin kurz zaznamenal za poslední týdny velké kurzové zisky. Oproti jiným altcoinům je tu i menší kontrast. Ve smyslu většího kurzového růstu. Což osobně přikládám k rychle blížícímu se halvingu. Před několika dny ale Litecoin narazil na poměrně silnou rezistenci, kterou je nutné překonat. A pokud nenajdou býci dostatek síly, růst kurzu se tím pádem zastaví.

27.1.2023 Tržní přehled pro BTC a index S&P 500 – Akciové indexy vidí rok 2023 pozitivně (mají to správně?)

Vítáme Vás u dalšího pátečního přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Z trhu získáváme náznaky zlepšující se nálady mezi spotřebiteli. Index S&P 500 potvrdil pokračování růstu a další firmy svými výsledky naznačují pozitivní rok 2023. Pojďme se podívat, co by nás mohlo čekat v nejbližších dnech.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Americký senátor Ted Cruz chce přinutit prodejní automaty v Kongresu, aby přijímaly kryptoměny

Nově představené usnesení, které navrhl Ted Cruz, by mohlo přinést kryptoměny do Kongresu Spojených států – pomocí občerstvení.

Hash rate bitcoinu na novém rekordu

Nejdůležitější kryptoměna světa dosáhla nového milníku, když se míra hash rate dostala přes práh 300 EH/s. Hash rate bitcoinu je nyní nejsilnější v celé své historii.

Tamadoge představuje nové arkádové hry – beta testování je v plném proudu, připravte se na explozi tokenu TAMA

Tamadoge, meme mince podpořená deflačním tokenem TAMA a hrou typu play-to-earn (P2E), vypustila do světa svou první sérii arkádových her. Beta verze a testování je již v plném proudu. Po úspěšném předprodeji v loňském roce si Tamadoge klade za cíl změnit herní prostředí Web3 a NFT pomocí inovativních NFT a poutavých herních zážitků.

Oldřich Rejnuš – Makroekonomický a tržní výhled pro rok 2023 [Rozhovor]

V rozhovoru s profesorem Rejnušem jsme řešili mnoho velmi aktuálních tématických okruhů, které jsme rozdělili na makroekonomický vývoj v USA, eurozóně a tuzemsku. Pan profesor se s námi podělil o jeho současný pohled na globální ekonomiku, měnovou politiku centrálních bank (Fed, ECB, ČNB), vývoj úrokových sazeb a situaci na akciových trzích.

Stablecoin BUSD rapidně ztrácí tržní kapitalizaci

Stablecoin BUSD vydal New Yorský fintech Paxos Trust ve spolupráci se známou kryptoměnovou burzou Binance (BUSD = Binance USD). Stablecoin je svázaný s USD díky krytí hotovostí a pokladničními poukázkami. Tedy měl by být.

Coinbase byla v Nizozemsku udělena pokuta 3,6 milionu dolarů

Oblíbená kryptoměnová burza Coinbase dostala od nizozemské centrální banky pokutu 3,3 milionu eur (3,6 milionu dolarů) za nedostatečnou registraci.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img