Tamadoge představuje nové arkádové hry – beta testování je v plném proudu, připravte se na explozi tokenu TAMA

0
(0)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Tamadoge, meme mince podpořená deflačním tokenem TAMA a hrou typu play-to-earn (P2E), vypustila do světa svou první sérii arkádových her. Beta verze a testování je již v plném proudu. Po úspěšném předprodeji v loňském roce si Tamadoge klade za cíl změnit herní prostředí Web3 a NFT pomocí inovativních NFT a poutavých herních zážitků.

Tým stojící za Tamadoge usilovně pracuje na vývoji své herní platformy. Hra umožní hráčům nakupovat a získávat NFT (nezaměnitelné tokeny), které mají ve hře různé účinky v závislosti na úrovni vzácnosti a typu. Čím vzácnější NFT je, tím větší výhody vám ve hrách poskytne – včetně zvýšení statistik, které ovlivní výkon vaší postavy v boji nebo vám poskytne předměty potřebné k postupu. Někteří hráči tyto funkce již otestovali.

Beta testování pro hry od Tamadoge mělo již mnoho hráčů, kteří se zaregistrovali na webových stránkách Tamadoge, šanci vyzkoušet. Během testování se zjistili klíčové statistiky, jako například to, že hráči průměrné strávili u jedné hry téměř 6 minut. Hra Super Doge zaznamenala 2 274 unikátních hraní a další podobné údaje. Zpětná vazba hráčů z beta testování nyní týmu poslouží proto, aby mohli své hry nadále vylepšovat a poskytnout hráčům ten nejlepší možný herní zážitek.

Model P2E a NFT v hrách od Tamadoge

Kromě toho získají držitelé tokenů TAMA během hraní další výhody – včetně exkluzivních NFT, speciálních bonusů za rychlé zvyšování úrovně a dalších odměn, které lze využít ve hrách Tamadoge. Nejen to, ale uživatelé budou také těžit z možného zvýšení cen, protože se do her zapojí a bude je hrát více lidí, což vytvoří vyšší poptávku po mincích TAMA.

Zpočátku budou vydány čtyři hry a v blízké budoucnosti budou uvedeny další. Jednou z nejhlavnějších her od Tamadoge bude hra Super Doge. Všechny hry byly navrženy nejen pro maximální zábavu, ale obsahují také integrovaný systém odměn a obchodování založený na účasti komunity. Každá hra využívá nativní kryptoměnu Tamadoge meme coin (TAMA), která hráčům umožní nakupovat herní předměty nebo s nimi otevřeně obchodovat. Díky tokenům TAMA, které mají hráči k dispozici na dosah ruky, se mohou snadno stát součástí dynamické herní ekonomiky.

V nadcházejícím vydání hry budou hráči moci získávat vzácné NFT, které přicházejí s exkluzivními vylepšeními statistik. Tyto statistiky mohou sahat od vyšších bodů útoku nebo obrany až po dodatečné body zdraví. Hráči, kteří měli již šanci Super Doge a další hry otestovat sdělili, že se jedná o parádní herní zážitek a nemohou se dočkat dalšího vývoje.

Tamadoge mění arkádové hr tak, jak je známe

V interaktivním světě Tamadoge mají hráči možnost sbírat a chovat digitální domácí zvířata a zároveň sbírat Dogepoints. Jak postupují po úrovních, získávají uživatelé další odměny v podobě meme coinů TAMA, které mohou ve hře využít k nákupu předmětů nebo vylepšení své sbírky. Na konci každého měsíce získají ti, kteří nasbírali nejvíce Dogepoints, ještě více tokenů TAMA zdarma.

S novými hrami tomu nebude jinak, ve hrách totiž hráči mohou získávat odměny, protože hry fungují na modelu play-to-earn (P2E). Ty pak mohou vyměnit za nákupy ve hře. Existují, ale i další možnosti jak ze svých výdělků vytěžit, co nejvíc. 

Navštívit stránku Tamadoge

Náhled do světa Tamaverse

Arkádové hry od Tamadoge budou uvedeny ještě předtím než bude představena hlavní hra. Plnohodnotná verze hry Tamaverse nabídne mobilní aplikaci s rozšířenou realitou (AR), která bude tvořit hlavní centrum, když hráči vstoupí se svými mazlíčky do světa Tamaverse. Po načtení hry se hráči ocitnou ve světě Tama, kde mohou při hraní her a obchodování s domácími mazlíčky Tamadoge a herním majetkem objevovat skryté poklady.

Již zmíněné arkádové hry Tamadoge nabídnou herní mechanismy vylepšené o NFT. Jednotlivé atributy, které jsou součástí různých NFT, mohou ovlivnit řadu aspektů ve hře. Předpokládejme, že získáte ultra vzácné NFT, jehož jednou z určujících vlastností je štěstí; pak se vám při hraní hry, v níž jej použijete, zvýší míra pro drop vzácných předmětů.

Před začátkem každého zápasu si hráči budou moci zvolit svého jedinečného společníka z řad NFT tvorů – Tamadoge. Každý z těchto zvířat má jiné schopnosti a vlastnosti, díky nimž se hodí pro určité typy her více než pro jiné; proto je důležité věnovat výběru nějaký čas. Bezplatná verze hry Tamadoge Arcade je také vynikajícím způsobem, jak se zdokonalit ve svých dovednostech bez jakýchkoliv nákladů při sledování reklam. Pouze placená verze vám však umožní stoupat v žebříčku a vyhrávat ceny.

Hráči mohou získat výhodu nad svými soupeři tím, že během hraní sbírají NFT a získávají bonusy, které jim umožňují rychlejší zvyšování úrovně. Kromě toho lze vzácné NFT získat jako odměnu po dosažení určitých herních milníků.

Díky skvělým funkcím budou hráči chtít hrát hry opakovaně

Hry z dílny Tamadoge Arcade nabídnou sbírání bodů, díky kterým pak budou moct šplhat nahoru v žebříčcích. Tamadoge taky představí svůj obchod Tamadoge Pet shore, kde budou hráči moct nakoupit oblečení, jídlo či kosmetické předměty. Arkádové hry budou pojaty tak, aby byly pro hráče zábavné a ti se tak k nim chtěli vracet znovu a znovu.

Projekt Tamadoge zažil pozoruhodný úspěch se svým předprodejem v roce 2022, kdy během pouhých osmi týdnů vybralo ohromujících 19 milionů dolarů. Nicméně medvědí trh způsobil, že cena Tamadoge klesla – stejně jako u jiných projektů. Naštěstí pro investory představují medvědí trhy vynikající příležitost investovat do slibných projektů dříve, než po opětovném nástupu býčího období prudce vzrostou.

Jakmile se krypto trh vyhoupne z medvědího trendu, je dost pravděpodobné, že token TAMA, který je podpořen finanční podporou, zkušeným týmem developerů a deflačními prvky, silně poroste. Tým projektu očekává, že spuštění návykových her v arkádovém stylu přiláká další potenciální investory, což by z TAMA mohlo učinit ten nejlepší a nejatraktivnější meme coin roku 2023.

Koupit tokeny TAMA

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img