[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Gemini propustí dalších 10 % zaměstnanců • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kryptoburza Gemini propustí dalších 10 % zaměstnanců

Kryptoměnová burza Gemini podle oficiálního oznámení propustí dalších 10 % pracovní síly. Jedná se tak o třetí propouštění během jednoho roku. Zakladatel kryptoburzy Cameron Winklevoss prohlásil, že propouštění je způsobeno makroekonomickými tlaky a nedávném “podvodu” v kryptoměnovém průmyslu. [1]

Analýzy a trhy

24.01.23 Analýza S&P 500 a Nasdaq – Průraz klesající trendové čáry?

S&P 500 a Nasdaq pokračují v kurzovém růstu. A když se podíváte na jednotlivé akciové tituly, zjistíte, že euforie se dostává na svůj vrchol. Dlouho nepanoval na trzích takový optimismus jako nyní. Sice „všichni“ pořád počítají s ekonomickou recesí, ale trh to vůbec nereflektuje.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Binance zakáže převody SWIFT pod 100 000 USD

Kryptoměnová burza Binance ve své nedávné zprávě informovala o tom, že svým uživatelům zakáže převody skrze SWIFT pod hranicí 100 000 amerických dolarů. Co dalšího stojí v oficiálním oznámení kryptoburzy?

Arthur Hayes: Ekonomické potíže Spojených států mohou poslat bitcoin pod 15 000 USD

Arthur Hayes, bývalý generální ředitel burzy BitMEX, před dalším zasedáním FED zhodnotil aktuální ekonomický výhled Spojených států. Popsal možnou situaci ukončení kvantitativního utahování (QT) a možný přechod až ke kvantitativnímu uvolňování (QE). To vše s ohledem na kryptoměny.

Top 3 altcoiny k investici pro následující sezónu altcoinů v 2023

Vzhledem k vývoji trhů v roce 2022, tradiční altcoiny jsou v současné době v pozici aktiv s velice nízkou cenou. Ta se většinou pohybuje okolo -70 % od jejich all-time high. Není ale třeba věšet hlavu, jelikož jak jsme v minulosti již několikrát zažili, krypto trh do této doby fungoval v cyklech.

Jednorozměrný přístup SEC údajně zpomaluje vývoj bitcoinu

Přístup k regulaci kryptoměn ze strany Komise pro cenné papíry a burzy Spojených států (SEC) zastavil vývoj bitcoinu. Alespoň podle generálního ředitele Grayscale Investments.

Vitalik Buterin navrhuje pro zvýšení soukromí Etherea „skryté adresy“

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin navrhl „systém skrytých adres“, který má zlepšit soukromí transakcí v blockchainu Ethereum. Ve svém blogu Buterin napsal, že soukromí je „jednou z největších zbývajících výzev v ekosystému Ethereum“.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img