Binance zakáže převody SWIFT pod 100 000 USD

5
(3)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Kryptoměnová burza Binance ve své nedávné zprávě informovala o tom, že svým uživatelům zakáže převody skrze SWIFT pod hranicí 100 000 amerických dolarů. Co dalšího stojí v oficiálním oznámení kryptoburzy?

Kryptoburza Binance zakáže převody pod 100 000 USD

Jedna z největších kryptoměnových burz na světě před nedávnem informovala své klienty, že se v blízké budoucnosti mohou potýkat s narušením služeb, které mohou zastavit bankovní převody. V oficiálním oznámení se uvádí:

Vezměte prosím na vědomí, že dokud nenajdeme alternativní řešení, možná nebudete moci po 1. únoru 2023 používat svůj bankovní účet k nákupu nebo prodeji kryptoměn za USD prostřednictvím SWIFT v hodnotě nižší než 100 000 USD.

Změna ovlivní uživatele, kteří mají bankovní účet v amerických dolarech a chtějí kupovat nebo prodávat kryptoměny za méně než 100 000 USD prostřednictvím platebního systému SWIFT. Tyto změny začnou platit 1. února.

Binance uvedla, že tento krok byl učiněn jejich bankovním partnerem a že společnost není jedinou obchodní platformou, která bude ovlivněna touto změnou. Společnost také ujistila své zákazníky, že i nadále budou moci využívat své kreditní nebo debetní karty k transakcím za digitální aktiva a že platby na jiných burzách nebo z nich budou stále zpracovávány.

Kryptoměnová burza Binance rovněž sdělila, že bankovní převody v jiných měnách než dolar, jako například euro, budou stále zpracovávány prostřednictvím platebního systému SWIFT.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 22 883 USD dle KMC, cena BNB se pohybuje okolo 303 USD.

Závěr

Co si o tom myslíte vy? Jaká je vaše oblíbená kryptoměnová burza? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na sociální sítě. Pokud nemáte účet u kryptoburzy Binance, můžete využít náš referral níže.

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: