Top 3 altcoiny k investici pro následující sezónu altcoinů v 2023

2.8
(4)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Vzhledem k vývoji trhů v roce 2022, tradiční altcoiny jsou v současné době v pozici aktiv s velice nízkou cenou. Ta se většinou pohybuje okolo -70 % od jejich all-time high. Není ale třeba věšet hlavu, jelikož jak jsme v minulosti již několikrát zažili, krypto trh do této doby fungoval v cyklech. 

Pro následující altcoin season je tedy dobré, abyste znali top 3 altcoinové kryptoměny, jež mají vhodnou pozici pro skvělý budoucí růst. 

Top altcoiny k investici pro následující altcoin season

V našem dnešním průvodci jsme pro vás připravili recenzi a analýzu tří krypto projektů s potenciálem budoucího růstu.

Memag Token

Meta Masters Guild je platformou, která se zaměřuje na vývoj mobilních Play-to-Earn her. Součástí těchto her budou i NFT předměty, které si již nyní můžete na online tržišti této platformy kupovat.  

První hrou, která je v současné době již ve vývoji, se jmenuje Meta Kart Racers, která představuje napínavou mobilní hru ze závodního světa. NFT-éčka do této hry v podobě postav a závodních aut si můžete nyní nakoupit na online tržišti. Další hry – Meta Masters World a Raid NFT, se dostanou do vývoje ihned po tom, jakmile bude Meta Kart Racers spuštěna.Jelikož se hry od Meta Masters Guild fungují na archetypu Play-to-Earn, hráči budou za své hraní moci získávat odměny. 

Tokeny $MEMAG si nyní můžete nakoupit v první fázi předprodeje, ve které se nyní nacházejí za tu vůbec nejnižší cenu. V následujících fázích se cena tokenů zvyšuje, takže pokud o předprodeji uvažujete, nyní může být za vhodná doba pro vstup do něj.

FightOut

Kryptoměna FightOut se zaměřuje na svět fitness a zlepšování fyzické i psychické kondice. Tohoto záměru chce FightOut dosáhnout pomocí vytvoření a vývoje aplikace, jež bude představovat takového vašeho osobního trenéra, kterého můžete nosit neustále u sebe.

FightOut, jakožto Move-to-Earn aplikace, poskytuje svým uživatelům odměny a herní non-blockchain měnu REPS za dokončené tréninky a cíle. Ty následně můžete využít na řadu produktů jako členství ve FightOut posilovnách, produkty FightOut, suplementy nebo třeba co-workingové prostory. Posilovny FightOut si popíšeme v následujících odstavcích. 

V rámci celého ekosystému je již nyní možné v předprodeji zakoupit tokeny $FGHT, které je následně možné použít pro vstup do aplikace. Princip členství ale nebude fungovat na bázi předplatného, nýbrž na principu stake-for-membership. Na určitou dobu tak uzamknete své tokeny, čímž získáte členství v aplikaci FightOut. 

Samotné tréninky vám budou vytvářeny na míru a společně s instruktážními videi, které budou vysvětlovat správné techniky cviků, vám dopomohou k získání lepší fyzické nebo psychické kondice. 

V rámci aplikace bude možné se zaměřit na celkem 5 oblastí – svalová vytrvalost, síla, kardio, wellness a technika. Jakmile dokončíte trénink zaměřený na jednu nebo více z těchto oblastí, připsané atributy se vám přidají i v rámci vašeho herního avatara. 

Co se týče plánů do budoucna, FightOut má ve své roadmapě naplánováno mnoho bodů jak pro začátek roku 2023, tak i pro jeho průběh a konec. Na začátku roku se můžeme těšit na první zalistování na směnárnách a získání první FightOut posilovny. Ta má být poté otevřena ke konci tohoto roku. V průběhu tohoto roku je poté plánováno spuštění aplikace a vydání první NFT kolekce.

Calvaria

Karetní hra Calvaria se řadí k Play-to-Earn kryptoměnovým hrám, do kterých již v tomto roce můžete investovat. Calvaria se zaměřuje na PvP kompetitivní souboje mezi hráči a kryptoměnové mechaniky, pomocí kterých bude možné vlastnit herní NFT předměty skládající se z karet, balíčků nebo různých vylepšení.

Ve hře bude dostupný i singleplayer, kde budete moci prozkoumávat herní svět a lore, porážet soupeře a získávat odměny v podobě nových karet nebo jiných herních předmětů. Ty si následně budete moci poskládat do balíčků a společně s vaší herní strategií se snažit porážet ostatní hráče v rámci multiplayeru. 

Jednou z největších výhod, kterou Calvaria disponuje, je možnost výhradně vlastnit veškeré herní předměty. Tvůrci se tímto zaměřují na představení výhod blockchainu i hráčům v rámci herního světa. Své NFT předměty budete moci kupovat i prodávat na herním tržišti, což vám zajistí zajímavou možnost výdělku v rámci této Play-to-Earn hry.

Tvůrci se zaměřují i na e-sportovou stránku hry, kdy chtějí do budoucna pořádat různé turnaje a dokonce i poskládat e-sportový tým. V současné době se předprodej tokenů $RIA, jež jsou nativní měnou této krypto hry, nyní nachází v páté fázi, která tento předprodej již ukončí. Chcete-li tedy do této krypto hry investovat, pak je nyní nejvyšší čas tak udělat, jelikož cena tokenů většinou při uvedení na směnárny rapidně roste.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img