[Večerní souhrn článků] • Bitcoin zaznamenal 4měsíční maximum • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin zaznamenal 4měsíční maximum

Nejdůležitější kryptoměna světa dnes zaznamenala čtyřměsíční maximum poté, co se cena na Bitstamp dostala na 21 646 USD. Bitcoin následně zaznamenal korekci, protože makroekonomická data z USA klesla daleko za očekáváním. V době psaní zprávy se cena BTC pohybuje okolo 20 944 amerických dolarů. [1]

Analýzy a trhy

18.01.23 Analýza BTC/USD – Vydrží postup býků až k rezistenci?

Vítáme Vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Tento týden jsou trhy zatím stabilní. V pondělí byl v Americe svátek a akciový trh zavřený. Včera stály trhy na místě. V článku se podíváme, jakým směrem by se dnes trhy mohly vydat.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Krypto banka Silvergate oznámila čistou ztrátu 1 miliardy dolarů ve 4. čtvrtletí 2022

Silvergate Bank má za sebou velmi špatný závěr roku 2022. Podle zveřejněných čísel realizovala ztrátu v hodnotě miliardy dolarů.

WEF: Globální riziko recese může mí dopad na kryptoměnové trhy

Přední ekonomové na právě probíhajícím Světovém ekonomickém fóru (WEF) předpovídají, že rok 2023 může přinést globální recesi. Recese by tak měla dopad na kryptoměnový trh. Co dalšího se uvádí v posledních zprávách z WEF?

Meta Masters Guild vybral již skoro 490 tisíc v předprodeji – zbývá jen pár hodin, než cena stoupne o 43 %

Jen několik dní po zahájení předprodeje získal nejnovější herní projekt Meta Masters Guild skoro půl milionu dolarů od dychtivých investorů. Meta Masters Guild buduje nové herní tituly, které budou následovat model play-to-earn (P2E). Projekt sám sebe označuje za cech (guild), a jeho cílem je prosadit se jako přední mobilní herní ekosystém.

Bitcoin má potenciál dosáhnout do dvou let 150 000 USD, říká úspěšný analytik

Analytik kryptoměn, který na sociálních sítích získal velké množství fanoušků díky přesnému odhadu, že bitcoin v lednu 2018 klesne o 84 %. Tedy v roční medvědí tržní situaci z více než 19 000 dolarů na méně než 3 000 dolarů, zveřejnil dva zajímavé grafy.

Býci vystrkují růžky i na opcích

Začátek roku se kryptu zatím daří. Čísla letí nahoru, indikátory stoupají, indexy rostou. To se samozřejmě propisuje do všech oblastí obchodování. Býčí signály jsou vidět na grafech a i kryptoměnové deriváty vykazují tento trend. Call opce se zdají být ideální k nákupu.

Digitální euro nemůže být programovatelné

Euroskupina Evropské rady uvedla, že případné digitální euro nemůže být programovatelné a musí být automaticky směnitelné za tradiční aktiva. Euroskupina je grémium ministrů financí eurozóny.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: