Meta Masters Guild vybral již skoro 490 tisíc v předprodeji – zbývá jen pár hodin, než cena stoupne o 43 %

0
(0)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Jen několik dní po zahájení předprodeje získal nejnovější herní projekt Meta Masters Guild skoro půl milionu dolarů od dychtivých investorů. Meta Masters Guild buduje nové herní tituly, které budou následovat model play-to-earn (P2E). Projekt sám sebe označuje za cech (guild), a jeho cílem je prosadit se jako přední mobilní herní ekosystém.

Decentralizace této technologie se dokonale hodí pro hráče, kteří chtějí převzít vlastnictví svých herních aktiv do svých rukou. Také se skvěle hodí pro herní producenty, kteří chtějí zpeněžit svou práci. Z těchto důvodů zájem o krypto hry neustále roste. Podle analytiků má Meta Masters Guild desetinásobný potenciál stát se nejrychleji rostoucí herní kryptoměnou letošního roku.

Níže se můžete podívat na video od analytika, který předpovídá, že se projektu Meta Masters Guild bude v roce 2023 dařit.

Již v druhé fázi se cena tokenů MEMAG zvýší, nakupte tokeny ještě dnes za nejnižší cenu

Sedmifázový předprodej tokenu $MEMAG se v době psaní tohoto článku nachází ke konci 1. fáze. Před zvýšením ceny po dosažení cílové částky 490 000 dolarů v 1. fázi si můžete token koupit za 0,007 dolaru. Cena ve 2. fázi vzroste o 42,8 % oproti ceně v 1. fázi a v té době bude činit 0,01 USD. Pevný limit, nebo-li hard cap, který je určený pro předprodej a má celkem sedm fází, činí 4 970 000 USD.

V krátkém videu na YouTube představuje projekt Meta Masters Guild ambasador Patrick Hegarty. Na video se můžete podívat níže.

Gamearound je prvním z mnoha nezávislých herních studií a nezávislých tvůrců, které chce Meta Masters Guild nalákat na svou platformu. Toto herní studio není ve světě her žádným začátečníkem. Společnost a herní studio zároveň – Gamearound nedávno vytvořil hru pro Boohoo, módního prodejce oblečení. Tento módní řetězec ročně dosahuje tržeb ve výši 1 mld. USD.

Přejít na předprodej Meta Masters Guild

Již se pracuje na vývoji hry Meta Kart – prvním herním titulu od Meta Masters Guild

V rámci projektu Meta Masters Guild se vyvíjejí tři hry, z nichž jedna, Meta Kart, je již v pokročilém stádiu vývoje. Díky získávání finančních prostředků bude mít Meta Masters Guild k dispozici více než dost peněz na realizaci svého podnikatelského záměru. Nesnaží se totiž konkurovat AAA hrám, jejichž vývoj může stát desítky milionů dolarů.

Právě v rozsáhlé a stále se rozšiřující komunitě příležitostných hráčů doufá Meta Masters Guild, že pro své hry najde významné publikum. Hodlají se zaměřit zejména na uživatele mobilních her. Závodní hry prokázaly, že jsou mezi hráči v posledních letech obzvlášť oblíbené. 

Vyberte si svou oblíbenou motokáru a jezdce, spusťte hru Meta Kart a začněte závodit na jedné z mnoha zábavných závodních tratí. Ve hře Meta Kart, která je k dispozici zdarma, je několik možností, jak si zahrát a zároveň vydělat. Máte možnost hrát sólo v arkádovém režimu nebo si vyzkoušet své schopnosti v riskantních zápasech PVP (hráč proti hráči).

Hráči si mohou své řidiče a motokáry kupovat a vylepšovat v obchodě Meta Masters za Gemy nebo tokeny MEMAG. Hrát a získávat neobvyklé NFT můžete také v arkádovém režimu. NFT z Meta Masters Guild jsou vytvořeny pomocí 3D technologie a mohou být přeměněny na postavy, za které budete moct hrát přímo ve hře. 

Hry Meta Masters World a Raid NFT jsou za rohem

Projekt Meta Masters Guild nabídne další dvě hry. Aktuálně se nachází ve fázi přípravy. Další hra, kterou projekt představí se nazývá Meta Masters World. Tato hra bude představovat mobilní hru typu stavěj, prozkoumej a dobývej. I tuto hru připravilo herní studio Gamearound. Součástí Meta Masters World bude virtuální svět Metaverse. 

Hráči si mohou zakoupit postavy či pozemky v obchodě s NFT. Stejně jako Meta Kart i Meta Masters World bude bezplatná hra, která bude nabízet řadu herních a výukových prvků. Ty se soustředí na úkoly, které jsou založeny zejména na dovednostech.  Aby mohli hráči hrát a vydělávat, mohou prozkoumávat prostředí světa Meta Masters a plnit herní úkoly. Za účelem zvyšování úrovně NFT mohou také nakupovat pozemky a vybírat z nabídky stavebních struktur. 

Třetí hra Raid NFT se nachází ve fázi konceptu. Později se tým podělí o další informace ohledně této hry. Jedno je ale jisté, jak již z názvu vyplývá, hra nabídne integraci NFT.

Memag token

Token $MEMAG se používá pro všechny herní tituly platformy. Memag token bude možné vyměnit za herní měnu, která se nazývá Gems, nebo Gemy či Drahokamy, chcete-li. Gemy představují aktiva, které se nenachází na řetězci, a proto je nelze považovat za kryptoměnové tokeny. 

Díky tomu, že Gemy nejsou aktivy na řetězci bude Meta Masters Guild moci publikovat své hry na Google Play či App Store. Z čehož vyplývá, že hry bude možné hrát jak na Androidu, tak na iOS. K dispozici bude také prohlížečová verze jejích her pro hráče, kteří preferují hraní v prohlížeči více, než aplikace. 

Koupit MEMAG token v předprodeji

Meta Masters Guild se chce odlišit od Yield Guild Games

Iniciativa Yield Guild Games, která začala jako stipendijní program pro Axie Infinity, se od projektu Meta Masters Guild značně liší. S cílem produkovat hry, které by lidé skutečně milovali, přijímá Meta Masters Guild strategii šetrnější k životnímu prostředí. Meta Masters Guild bude pravděpodobně dlouhodobě úspěšnější s tímto důrazem na zapojení do hry, což znamená, že hráči se zapojí spíše kvůli zábavě než kvůli nudným herním mechanikám, které upřednostňují vydělávání před hraním.

Cílem Meta Masters Guild je odstranit hraní pro výdělek (play-to-earn) a nahradit ho hraním a výdělkem (play-and-earn). Jinými slovy, možnosti free-to-play a P2E jsou zahrnuty, protože hry MMG jsou především o zábavě a užívání si. Díky této strategii budou moci hráči, kteří tráví čas hraním her, které je baví, získat ze svých herních schopností větší užitek, než tomu bylo u předchozích her.

Výnosy a popularita – dvě slova, která spojují herní průmysl

Podle údajů společnosti Statista dosáhl trh se závodními hrami v roce 2017 celkových tržeb ve výši 2,68 miliardy dolarů. Platforma Meta Masters Guild by vygenerovala příjmy ve výši 26 milionů dolarů, pokud by dokázala vygenerovat pouze 1 % těchto příjmů.

Meta Masters Guild usiluje o to, aby byla v čele této transformace, protože herní byznys je stále se zvětšující koláč, v němž by měl vliv kryptoměn pomoci zvýšit příjmy a ziskovost. Právě to, že se hráči mohou podílet na zisku, odlišuje Meta Masters Guild od zavedenějších konkurentů, jako je Zynga a další.

Meta Masters Guild zažije vzestup spolu s příchodem býčího trhu

Podle společnosti Newzoo Research vygeneruje mobilní herní průmysl do roku 2020 tržby ve výši 77,2 miliardy dolarů. Decentralizace Web 3.0, která hráče v každém ohledu staví do centra dění, má potenciál výrazně změnit dynamiku hodnoty herního byznysu.

Podle nedávného průzkumu Dapp Radar tvořily blockchainové hry přibližně polovinu všech aktivních peněženek dApp. To ukazuje, že se s největší pravděpodobností jedná o nejsilnější oblast kryptoměnového trhu. Herní projekty jako Meta Masters Guild se tak pravděpodobně ujmou vedení, až medvědí trh (bear market), na trhu s kryptoměnami, skončí.

Navštívit předprodej Meta Masters Guild

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img