[Večerní souhrn článků] • Scaramucci: Devátý kruh pekla je vyhrazen pro Sama Bankmana-Frieda • a další články

4
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Scaramucci: Devátý kruh pekla je vyhrazen pro Sama Bankmana-Frieda

Partner investiční společnosti SkyBridge Capital, Anthony Scaramucci, ve svém projevu zdůraznil, že po kolapsu FTX se cítil zrazen, protože měl blízké přátelství s ním a jeho rodinou. Scaramucci prohlásil, že pro bývalého generálního ředitele Sama Bankmana-Frieda je vyhrazen devátý kruh pekelný. Kryptoburza FTX oznámila bankrot začátkem listopadu minulého roku. [1]

Analýzy a trhy

17.01.23 Analýza LTC/USD – Kurzová rally k trojciferným číslům?

Litecoin se za necelý měsíc zhodnotil o téměř 50 %. Vzhledem k čerstvé korekci došlo k menšímu umazání těchto ztrát. Tím pádem Litecoin ve výkonnosti překonal většinu těch největších altcoinů na trhu. Tenhle altcoin má ideální podmínky pro růst, protože Bitcoin je silný a blíží se halving.

Trhy s kryptem se přestávají bát

Každý, kdo obchoduje s kryptoměnami se už někdy setkal s indexem Fear and Greed. Lze podle něj číst situaci na trhu, chuť investovat nebo vyčkávat. Hodně z nás tento index používá jako pomůcku při rozhodování o otevírání pozic.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Binance spustila novou instituciální cold-storage službu Mirror

Instituce obchodující na kryptoburze Binance pomocí Binance Custody mohou nově využít službu Mirror, která nabízí zrcadlení aktiv uložených offline v cold úschově.

Republikáni v USA zakládají sněmovní výbor pro kryptoměny

Ve Spojených státech amerických zakládají republikáni ze Sněmovny reprezentantů podvýbor pro kryptoměny, který by měl dohlížet na celý průmysl a přinést důležité regulace. Co to pro digitální měny znamená?

Digitální zlato? Počet bitcoinů bez pohybu alespoň po dobu 2 let let dosáhl nového rekordu

I přes dosažené zisky na začátku letošního roku se Bitcoin (BTC) stále obchoduje ve stínu býčího období 2021. To je faktor, který by pravděpodobně mohl ovlivnit jeho nabídku. Nové údaje však naznačují, že prodloužený medvědí trh nabídku Bitcoinu výrazně neovlivnil.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img