[Večerní souhrn článků] • Platforma Venom Foundation spouští fond pro Web3 a technologii blockchain • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Platforma Venom Foundation spouští fond pro Web3 a technologii blockchain

Blockchainová platforma Venom Foundation a investiční společnost Iceberg Capital oznámily, že skrze nové partnerství spouští fond ve výši 1 miliardy amerických dolarů. Fond rozdělí prostředky Web3 a blockhainovým společnostem. [1]

Analýzy a trhy

11.01.23 Analýza S&P 500 a Nasdaq – Akcie se pořád snaží o růst

Indexy S&P 500 a Nasdaq se v tomto týdnu opakovaně snaží o růst. Předevčírem došlo k tvrdšímu zamítnutí v postupu kurzu, ale přesto má akciový trh tendenci pokračovat v předešlé iniciativě. Není náhoda, že zamítnutí přišlo zrovna v blízkosti klíčové rezistence. Jak trhy nyní vypadají? Pojďme se na to podívat.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Předprodej FightOut překračuje 2,5 milionu dolarů a oznamuje sportovního ambasadora – Nová krypto giveaway

Jen několik dní po oznámení nového Move-to-Earn předprodeje vybral FightOut přes 2,52 milionu dolarů. Tato kryptoměna kombinující metaverse a move-to-earn nedávno rozběhla spolupráce s ambasadory z řad elitních sportovců.

Trading jako životní styl – Jak je to doopravdy? + deník tradera!

Když se mě někdo zeptá, čím se živím a já odpovím, že obchoduji na burze, tak si to většina lidí přeloží jako podvod. Protože přeci bez práce nejsou koláče, a když nesedím každý den 8 hodin v kanceláři nebo nemakám někde v továrně. Jediná možnost je nějaká černota.

Nepál zakáže všechny internetové stránky o kryptu

Nepálský telekomunikační úřad (NTA – Nepal Telecommunication Authority) rozeslal upozornění všem poskytovatelům internetu (ISP) a poskytovatelům mailových schránek, že musí zablokovat všechny stránky související s kryptoměnami. V opačném případě budou čelit právním následkům.

Bloomberg: Globální recese bude tlačit cenu bitcoinu do pozoruhodných výšin

Ani až příliš turbulentní výkonnost Bitcoinu v minulém roce neodradila mnohé velké hráče od předpovědi slibného vývoje tohoto aktiva v roce 2023. Dokonce i Bloomberg je jedním z nich.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img