Předprodej FightOut překračuje 2,5 milionu dolarů a oznamuje sportovního ambasadora – Nová krypto giveaway

0
(0)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Jen několik dní po oznámení nového Move-to-Earn předprodeje vybral FightOut přes 2,52 milionu dolarů. Tato kryptoměna kombinující metaverse a move-to-earn nedávno rozběhla spolupráce s ambasadory z řad elitních sportovců.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Nyní se fitness aplikace FightOut chystá v prvním čtvrtletí roku 2023 opustit svou beta verzi určenou pouze pro pozvané, čímž postupuje o krok dál na své roadmapě. Plná verze aplikace bude spuštěna ve druhém čtvrtletí roku 2023.

Přístup k této aplikaci bude možný prostřednictvím $FGHT, nativní kryptoměny ekosystému FightOut. Předprodej umístil cenu tohoto tokenu na nízkou hodnotu 0,0166 USD. Ve druhé fázi se cena zvýší na 0,0333 USD – což umožní těm, kteří investují nyní, dosáhnout dvojnásobného zisku ještě předtím, než kryptoměna přistane na burzách CEX a DEX.

Předprodej má skončit 31. března 2023 a na centralizované burze bude kryptoměna uvedena 5. dubna 2023.

Pokud vás zajímá jeden z nejinovativnějších move-to-earn projektů, který letos přichází, nyní je ideální čas navštívit stránky Fightout.com a tohoto předprodeje se zúčastnit.

Další skvělou pobídkou k účasti v tomto předprodeji je dárková akce v hodnotě 250 tisíc dolarů – v ní jeden šťastný výherce získá tokeny $FGHT Out v hodnotě 250 tisíc dolarů. Chcete-li se zúčastnit, navštivte oficiální webové stránky a splňte devět úkolů uvedených na platformě.

Elitní sportovci a fitness influenceři se připojují k FightOut jakožto ambasadoři

Atraktivita projektu FightOut přilákala několik špičkových bojových sportovců, kteří se k němu připojili jako ambasadoři. Tito profesionálové si online získali obrovské množství followerů a prokázali své schopnosti v bojových sportech.

V čele seznamu stojí Amanda Ribasová a Talia Santosová. Obě jsou hvězdami bojového UFC a jsou považovány za jedny z nejlepších sportovců v tomto sportu. Amanda Ribasová je devátou nejlepší bojovnicí v divizi UFC ve slámové váze a patnáctou nejlepší v muší váze. Talia Santosová je naopak na 2. místě v muší váze UFC.

Protože cílem FightOut je připravit lidi na “boj”, je přítomnost obou zástupců s vysokým věhlasem v Ultimate Fighting Championship velkou událostí. Investoři tak budou mít přístup k workoutům a osobním tréninkům těchto sportovců, tudíž i obyčejní lidé mohou zlepšit své fitness cíle.

Savannah Marshallová je dalším přírůstkem do této sestavy ambasadorů. Kromě toho, že je jednou z nejlepších boxerek na světě, je také sledovanou statistikou její zápas s Claressou Shieldsovou, americkou profesionální bojovnicí. Ačkoli má na Instagramu již slušný počet 122 tisíc sledujících, další přibývají díky jejímu upřímnému a vděčnému postoji po vítězství nad americkou soupeřkou.

A posledním přírůstkem do skupiny je tento týden Tremayne Dortuch. Tremayne Dortch, hvězda soutěže Ninja Warrior televize NBC, který je jedním z nejvíce hot fitness influencerů na Instagramu. Počet sledujících, který v současné době dosahuje 271 tisíc, se skládá z oddaných fitness nadšenců, kteří se snaží zlepšit své zdraví prostřednictvím bojového fitness na elitní úrovni.

Začleněním takto vysoce kvalifikovaných odborníků FightOut jistě vyvolá větší zájem fitness komunity.

Předprodeje, které nabízejí více než pouze příležitost pro brzký vstup

FightOut je jedním z jedinečných předprodejů tokenů, na které jsme letos narazili. Uživatelé mají příležitost stát se prvními zájemci, ale v současné fázi mohou své tokeny $FGHT i stakovat, čímž získají bonus až 50%.

Zatímco dřívějším plánem platformy bylo bonus v první fázi předprodeje postupně zrušit – vývojáři svůj přístup změnili a uvedli, že bonus zůstane v platnosti až do konce kola předprodeje.

Kromě toho vývojáři v zájmu udržení nedostatku tokenů stanovili na všechny tokeny tříměsíční dobu uzamčení. Tokeny se začnou každou sekundou uzamykacího období uvolňovat, nýbrž všechny uvolněné tokeny bude možné vybrat na konci předprodeje. Investoři si budou moci tyto uvolněné tokeny z uzamčené částky kdykoli vyzvednout. Například pro vybrání tokenů v půlce doby uzamčení investoři obdrží 50 % nakoupených tokenů.

FightOut je unikátní M2E projekt, který bere fitness vážně

Přestože počet projektů M2E vzrostl, většina z nich není určena pro fitness. Sledují pouze omezený počet aktivit a motivace k plnění fitness cílů tak není vysoká. A především není snadné do ekosystému vstoupit.

FightOut tyto předpoklady překonává. Tato fitness aplikace staví do popředí inkluzivitu a disponuje vším potřebným k tomu, aby si jí uživatelé oblíbili.

K přístupu do aplikace FightOut jsou zapotřebí tokeny $FGHT – kryptoměna, která je v současné době v předprodeji. Vytvoření účtu v aplikaci opravňuje uživatele k získání jedinečného dárku NFT. Jedná se o jedinečný symbol, který:

  1. nemá žádnou hodnotu,
  2. a není s ním možné obchodovat.

Jinými slovy, tento NFT je avatar, který vás trvale reprezentuje v metaverzu FightOut. Jakmile splníte fitness výzvy a zvýšíte úroveň svého zdraví, vaše NFT-éčka fungují v metaverzu tak, že i tam zvyšují vaši úroveň zdraví.

Za splnění úkolů budete odměňováni REPS. REPS je měna v aplikaci, za kterou si můžete koupit příslušenství a upravit si tak vzhled svých NFT. Její využití se však neomezuje pouze na virtuální svět.

REPS slouží také ke vstupu do tělocvičen FightOut – první z nich se objeví v prvním čtvrtletí roku 2023. Tato měna se používá také k placení fitness trenérům a využívání dalších služeb.

Pokud vám REPS chybí, ale chcete je využít, můžete si měnu REPS koupit za žetony $FGHT. Tokeny $FGHT tvoří jádro ekosystému FightOut ve více ohledech. Jsou nejen způsobem, jak dosáhnout peněžních zisků v tomto jedinečném M2E odvětví , ale jsou také hratelnými aktivy, která nabízejí mnohem více než APY (roční procentuální výnos). Stakováním tokenů $FGHT získáte přístup k výhodám stake-for-membership, které obsahují trénink 1-na-1, pracovního prostoru v tělocvičnách FightOut a dalších.

Výbornou utilitu tokenu FightOut podtrhuje také skutečnost, že byl auditován společností Certic.

Díky tokenu se spoustou funkcí by to byl ideální nápad pro ty, kteří se chtějí hýbat. Abyste nepropásli výhodu zhodnocení tokenů z prvotních fází předprodeje, navštivte oficiální webové stránky a vstupte do předprodeje v současné fázi.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img