[Večerní souhrn článků] • Bitcoin dnes slaví 14. narozeniny • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin dnes slaví 14. narozeniny

Nejdůležitější kryptoměna světa dnes slaví své 14. narozeniny. Právě 3. ledna anonymní tvůrce Satoshi Nakamoto vytěžil první blok Genesis. Od tohoto data se píše historie bitcoinu a celého kryptoměnového odvětví.  [1]

Analýzy a trhy

03.01.23 Analýza BTC/USD – Konstrukce medvědí vlajky?

Kurz bitcoinu se pospolu s čerstvým začátkem roku 2023 ještě nijak výrazněji nepohnul z místa. To je dáno i tím, že ve Spojených státech se trhy otevírají až dnes. A to by mohlo už dodat nový impuls. S otevřením trhů v letošním roce přijde nový přísun likvidity. Takže bych si dovolil tvrdit, že už moc dlouho čekat nebudeme. Proto je pro nás důležité, jak vypadá současná struktura trhu.

Co se děje na trhu s bitcoinem?

Konec roku se u bitcoinu nesl v duchu téměř žádné volatility a každý očekává, co nám přinese začátek roku 2023. Většina analýz vychází v duchu pokračujícího medvědího trhu a hranice 12 000 USD se označuje jako téměř jistá. Bitcoin v loňském roce zažil pokles o téměř 65 %. Společně se podíváme na pár věcí roku 2022, než se dnes obchod vrátí na Wall Street.

3.1.2023 Tržní přehled pro BTC a index S&P 500 – Výprodejový začátek roku před námi?

Vítáme Vás u čtení dalšího přehledu trhu pro Bitcoin, další kryptoměny a akciový index S&P 500. Změní se nálada na trzích v novém roce a můžeme konečně očekávat nástup rostoucího trendu na který všichni čekají?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Calvaria dosáhla v předprodeji 2,5 milionu dolarů – vstupte do předprodeje, než bude pozdě

Karetní hra Calvaria a předprodej, jenž v posledních měsících roku 2022 platforma spustila, se nyní blíží k jeho konci. Tvůrci se totiž díky úspěchům, které předprodej přinesl, rozhodli, že jej zkrátí ze zamýšlených deseti fází pouze na fází pět. Vybráno je totiž již přes 2,5 milionů dolarů a tato suma vzrůstá v podstatě každým dnem.

Kiyosaki: Kupuji Bitcoin, protože regulátoři půjdou tvrdě proti altcoinům

Americký podnikatel, investor a autor populární knihy Bohatý táta, chudý táta Robert Kiyosaki v nedávném příspěvku uvedl, proč kupuje bitcoin před altcoiny a na co by si měli dát investoři pozor.

JPMorgan: Proč institucionální investoři nechtějí kryptoměny?

Zvýšená volatilita třídy digitálních aktiv způsobila útěk investorů z trhu. Alespoň to vyplývá ze slov zástupců společnosti JPMorgan.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jožo Koumes

Tvl, tak BTCéčko má pubertu. To s ním budou ještě problémy. Aby s náma letos pěkně nevyprcal a nepřekvapil. Nejspíš nám dá všem mnohokrát vědět, jací jsme blbci. Dospělost bude následovat možná dříve, než jsme čekali. Snad se pak uklidní. Ale já tomu věřím. Vůbec mu věřím. Jako by to bylo dítě moje, ale není. Dneska ty děti rychle rostou do výšky a jsou víc do světa a mají také více příležitostí, než tomu bylo dříve. Ale otec Nakamoto nezvěstný, nikdo ho nekontroluje, matka BTCéčka – Nakamotova inspirace, neznámá. Kdo ví, už mohou být oba za těch 14 let ve virtuálnu. To ještě bude jízda 🙂 Všem pevné zdraví a také Bitcoinu samozřejmě přeju!

spot_img