Kiyosaki: Kupuji Bitcoin, protože regulátoři půjdou tvrdě proti altcoinům

4.3
(7)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Americký podnikatel, investor a autor populární knihy Bohatý táta, chudý táta Robert Kiyosaki v nedávném příspěvku uvedl, proč kupuje bitcoin před altcoiny a na co by si měli dát investoři pozor.

Robert Kiyosaki a investice do bitcoinu

Americký investor a autor knihy Bohatý táta, chudý táta Robert Kiyosaki se ve svém nedávném příspěvku na sociální síti Twitter opět vyjádřil o největší kryptoměně světa. Kiyosaki také uvedl, proč dává přednost investici do bitcoinu místo altcoinů.

Robert Kiyosaki věří, že regulátoři ve Spojených státech půjdou po nedávném bankrotu FTX tvrdě proti většině altcoinů. Pokud některé altcoiny budou klasifikovány jako cenné papíry, přísnějším regulacím se rozhodně nevyhnou. Kiyosaki uvádí:

Z bitcoinu jsem velmi nadšený. Proč? Protože Bitcoin je klasifikován jako komodita podobně jako zlato, stříbro a ropa. Většina kryptografických tokenů je klasifikována jako cenný papír a regulace SEC většinu z nich rozdrtí…

Americký investor také v příspěvku uvádí, že nadále investuje do bitcoinu, o kterém regulační orgány prohlásily, že se jedná o komoditu. Robert Kiyosaki tak zůstal věrný bitcoinu i navzdory všem možným propadům.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 16 723 USD dle KMC.

Závěr

Robert Kiyosaki začal pochvalovat největší kryptoměnu světa od začátku pandemie koronaviru Covid-19. V minulosti také legendární investor často porovnával bitcoin s drahými kovy. Co si o slovech legendárního investora myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na sociální sítě. Celý příspěvek Roberta Kiyosakiho si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Milan

…věřím, že Robert T. Kiyosaki a jeho tým poradců, jsou lidé, kterým to “pálí” viz. “Investujte do zlata a stříbra” (2008); komodit ke kterým se v minulé dekádě přidal i BTC. Své teorie resp. rady dokládají, prakticky v reálu dění; tedy predikce a výsledky korelují. A tak i při četbě knihy “I vy máte druhou šanci” jejímž mottem je; JDE O VAŠE PENÍZE, VÁŠ ŽIVOT a VÁŠ SVĚT, se můžeme zamyslet nad šancí, kterou “objevení se bitcoinu” přináší. M.H.

Klouzavý týden

Nechápu popularitu tohohle trotla. Bohatý táta je největší sračka co jsem kdy četl.

Emil Mozambik

Proč?

Tomas

Ja pořad nechápu, proč každý má obavu z toho že alty budou cenné papíry. Wtf? Projekty co mají vizi, silné teamy a čisté stoly na tom jen vydělají a až kde kdo začne opouštět sracky typu doge shiba a jiný kundoviny tak to přehazi do toho co bude mít opravdu smysl pro masu lidi. A to jak to bude klasifikováný zákonem tak ať. Crypto beru stále jako start up a těch taky vyhoří mraky v “reálném světě” takže ja se rozhodne ničeho nebojím a nadále budu posilovat svoji pozici v tom čem mám víc než dost.

spot_img