[Večerní souhrn článků] • Cena bitcoinu vystartovala na 18 000 USD • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena bitcoinu vystartovala na 18 000 USD

Bitcoin dnes spolu s altcoiny vystartoval směrem nahoru. Primárním katalyzátorem růstu ceny kryptoměn se zdá být zpráva Indexu spotřebitelských cen. Obchodníci také věří, že bitcoin již dosáhl svého dna. V době psaní zprávy se cena BTC pohybuje okolo 17 668 USD. [1]

Analýzy a trhy

13.12.22 Analýza S&P 500 a Nasdaq – Zamává dnešní zveřejnění inflace s trhem?

S&P 500 a Nasdaq se kurzově pořád vyvíjí v rámci svých úzkých stranových rozmezí. Jak jsem varoval v předešlém streamu a video analýze, stále není rozhodnuto. Mnozí už totiž automaticky předpovídali utvoření nižšího vrcholu. Respektive někteří dokonce tvrdili, že je to potvrzené. Kde na to přišli, netuším. Akciové indexy S&P 500 a Nasdaq se naopak pořád drží.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Krátce po zatčení Sama Bankman-Frieda ho dále obvinila SEC z podvádění investorů

SEC podala obvinění proti bývalému generálnímu řediteli Samu Bankman-Friedovi. Došlo k tomu až po jeho zatčení a obvinění.

Vánoční soutěž v metaverse Heavenland o pozemky a tokeny + veřejný vstup

Tento týden je významný pro všechny fanoušky metaverse. Heavenland spustil veřejný přístup do svého metaverse. Ve spolupráci s EFK platform také připravili vánoční soutěž. Zúčastněte se soutěže a vyhrajte virtuální pozemky či HTO tokeny.

Inflace v USA pod konsenzem, udrží si akcie a Bitcoin své zisky?

Inflace USA byla dnes zveřejněna a za listopad dosahuje úrovně 7,1 %, což je o 0,2 procentní body pod konsenzem trhu. Jak jsem říkal ve svých analýzách, když je naměřená inflace pod konsenzem, je to pro trhy býčí impuls. Proto taky akciové indexy okamžitě vzrostly o několik procentních bodů. Udrží si ale všechny zisky? Už teď lze sledovat, že s tím má akciový trh problém.

Microsoft varuje před novými hrozbami v kryptoměnovém odvětví

Nejnovější zpráva bezpečnostního týmu technologického gigantu Microsoft uvádí, že hackeři útočící na kryptoměnové společnosti jsou stále více kreativnější a agresivnější. Na co přesně upozornil technologický gigant?

Tether pomohl Binance s převodem 3 miliard USDT na ETH

Tether oznámil, že pomáhá kryptoburze Binance s „chain swapem“, který zahrnuje převod 3 miliard USDT ze sítě Tron do sítě Ethereum.

Je BTC na dně, nebo bude pokles pokračovat? Co si myslí zakladatel BitMEX Arthur Hayes

Arthur Hayes, spoluzakladatel platformy BitMEX a známý průkopník Bitcoinu (BTC), se v rozhovoru se Scottem Melkerem vyjádřil k současnému stavu trhu. Navzdory hrozbě hrozící recese v USA se Hayes domnívá, že se Bitcoin nachází ve fázi dna.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

MEME
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img