[Večerní souhrn článků] • Bitcoin bojuje o 17 000 USD • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin bojuje o 17 000 USD

Cena nejdůležitější kryptoměny světa míří na hranici 17 000 amerických dolarů poté, co americký dolar pohrozil dalším oslabením. Další informace o vývoji ceny bitcoinu naleznete v nejnovějším streamu níže. V době psaní zprávy se cena BTC pohybuje okolo 16 950 USD. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Následující týden bude velký – Akciový trh se láme na klíčových úrovní

Bitcoin (BTC) vstoupil do nového měsíce, ale stále jsme se nedočkali nového pohybu, na který kvůli listopadovému close pořád čekáme. Bitcoin je tak pořád stabilní a již několik týdnů se drží v cenovém rozmezí 16 000 – 19 000 USD. Musíme si proto ještě jistou dobu počkat. Avšak akciový trh a komodity jsou pořád velmi dynamické. A právě na těchto trzích se jaksi rozhoduje o tom, kam se vydá i Bitcoin.

08.12.22 Analýza XAU (zlato) – Centrální banky drží nejvíce zlata za 50 let

Kurz zlata se pořád drží u dosavadního vrcholu, který se vytvořil pod důležitým S/R levelem. Ten se nachází kolem 1 830 USD/unce. Propad z úvodu týdne nevypadal hezky, ale pořád lze současné price action na trhu se zlatem považovat za nemalý úspěch. Mnozí zlatí býci proto nyní proklamují, že nadchází čas právě pro komodity, jako jsou zlato a stříbro.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Gary Gensler „selhal jako regulátor,“ říká demokrat Ritchie Torres

Torres žádá Úřad odpovědnosti vlády (GAO), aby prošetřil „selhání“ SEC pod vedením Genslera při ochraně veřejnosti před FTX.

Robertsen: Bitcoin může v roce 2023 klesnout na 5 000 USD

Vedoucí výzkumu globální finanční instituce Standard Chartered, Eric Robertsen, před nedávnem prohlásil, že cena bitcoinu by mohla v příštím roce klesnout až na úroveň 5 000 amerických dolarů. Co dalšího předpověděl Eric Robertsen ve své nedávné zprávě?

Dash 2 Trade vybral 9 milionů dolarů a potvrzuje zapsání na burzu Changelly – předprodej brzy skončí

Tým stojící za projektem Dash 2 Trade před čerstvě potvrdil dlouho očekávaný milník. Projekt uzavřel partnerství se špičkovou burzou kryptoměn Changelly Pro. D2T, což je nativní token této analytické platformy, bude na této burze zalistován po ukončení celého předprodeje. Oznámení přichází těsně po spuštění finální fáze předprodeje, ve kterém projekt od svých investorů získal již přes 9 milionů dolarů.

Tip na dárek pro bitcoinery – zvýhodněná vánoční edice vstupenek na ChainCamp

Největší česká bitcoin konference ChainCamp, jejíž 4. ročník se koná příští rok opět v Ostravě, nabízí speciální vánoční edici vstupenek.

Saylor z MicroStrategy: XRP je cenný papír, jediná kryptokomodita je Bitcoin

Michael Saylor opět rozvířil kryptoměnové vody. V podcastu PBD prohlásil, že XRP je cenný papír, a tudíž tato kryptoměna spadá pod jurisdikci americké Komise pro cenné papíry.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img