Dash 2 Trade vybral 9 milionů dolarů a potvrzuje zapsání na burzu Changelly – předprodej brzy skončí

4
(1)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

Tým stojící za projektem Dash 2 Trade před čerstvě potvrdil dlouho očekávaný milník. Projekt uzavřel partnerství se špičkovou burzou kryptoměn Changelly Pro. D2T, což je nativní token této analytické platformy, bude na této burze zalistován po ukončení celého předprodeje. Oznámení přichází těsně po spuštění finální fáze předprodeje, ve kterém projekt od svých investorů získal již přes 9 milionů dolarů.

Changelly je oblíbená a respektovaná kryptoměnová burza s denním objemem obchodování kolem 1 miliardy dolarů. Investoři se proto mohou těšit na masivní příliv likvidity. Počáteční nabídka burzy (IEO) proběhne po dokončení předprodeje na třech CEX. A to není vše. Další dvě burzy potvrdily zalistovaní tokenu. Konkrétně jde o LBank a BitMart.

Tokenů D2T rychle ubývá, analytici očekávají 10násobný růst

Zájem o platformu poskytující mnoho analytických nástrojů a signály, který buduje tým Dash 2 Trade, stále narůstá. Jedním z důvodů je, že nastupuje tzv. FOMO. Jelikož se věří, že token má potenciál k explozivnímu růstu. Projekt jen za posledních 24 hodin zaznamenal příliv více než 500 000 USD. Navíc byl předprodej podpořen mnoha kryptomédii. A dokonce mnoha krypto burzami. Proto se předpokládá, že cena ode dne zalistování na burze Changelly raketově poroste.

Faktem je, že ani současně podmínky medvědího trhu neovlivnily trh s kvalitními předprodeji, který je stále velmi silný. Projekty s dobrým plánem a novým usecase, jako je právě Dash 2 Trade, mohou podle analytiků prvním investorům přinést desetinásobné výnosy.

S největší pravděpodobností bude proto brzy dosaženo kulatého čísla 10 milionů dolarů. Čili milník stanovený týmem na 13 420 000 dolarů se rychle přibližuje. Aktuálně má token D2T cenu 0,0533 USD. Kdežto v první fázi předprodeje se prodával za 0,0476 USD.

Po krachu FTX investoři poptávají nástroje k provádění profesionální analýzy

Pád kryptoměnové burzy FTX měl za následek vysokou úroveň nestability na kryptoměnovém trhu. Což je pořád v hlavách všech kryptoměnových investorů. Proto přichází produktová řada Dash 2 Trade v pravý čas.

Projekt Dash 2 Trade totiž snoubí všechny obchodní nástroje a služby, které obchodníci potřebují, aby byli úspěšní. Jako je analýza sociálního sentimentu, zpětné testování a sociální obchodování. A to s novými prvky, které nejsou nikde jinde k vidění. Jako je bodovací systém předprodejů a IEO.

Zbývá pouze 30 % tokenů k prodeji

K prodeji nyní zbývá pouze asi 30 % tokenů. Celková zásoba čítá celkem 1 miliardu tokenů D2T a pouze 26,25 % je k dispozici ve veřejném předprodeji. Předprodej byl posunut nejen kvůli stavu trhu, ale tým chtěl také využít předstihu ve vývoji a poptávky po produktu. Tokeny, které nejsou v předprodeji (43,75 % z celkové nabídky) jsou nyní uzamčeny na pět let.

Dash 2 Trade velmi úzce spolupracuje s týmem Learn 2 Trade. Což je přední poskytovatel signálů pro obchodování na forexu, kterého používá více než 70 000 uživatelů. Mnoho obchodníků a vývojářů stojících za Dash 2 Trade se dříve právě podílelo na vývoji Learn 2 Trade. A zkušenosti, které z tohoto projektu získali, využili při budování Dash 2 Trade.

Beta verze panelu předprodeje tokenů se blíží

Beta verze presale panelu zahrnuje hodnocení jednotlivých tokenů, které jsou zrovna v předprodejích. A je prvním prvkem z celkového dashboardu, který bude dostupný na platformě Dash 2 Trade. Očekává se jeho brzké spuštění. A proto bude pravděpodobně v rukou investorů a obchodníků ještě před zalistováním D2T na zmíněných burzách.

Tým Dash 2 Trade se chystá jednotlivé projekty na platformě manuálně vyhodnocovat. Aby došlo k dostatečnému vyhodnocení klíčových metrik. Některé metriky totiž nemohou být vyhodnoceny automatizovanými softwarovými systémy. Systém bodování probíhá na základě 12 klíčových metrik. Jako jsou ověření týmu, stav auditu smart kontraktu a tokenomika projektu. Maximální součet, který může projekt získat v rámci Dash Score získat, je 100.

Mezi další funkce, které bude platforma nabízet, patří signály, zpětné testování, automatické obchodování, social trading, technické indikátory, analýza sociálního sentimentu. A mnoho dalších, které pomohou obchodníkům a investorům pomohou maximalizovat zisky.

Plný přístup na Dash 2 Trade bude možný prostřednictvím měsíčního předplatného. Součástí předplatného jsou vysoce profesionálním funkce. Podobné tomu, co známe například z Bloomberg terminálu. Ale za zlomek ceny.

Hodnota tokenu D2T je podpořena platbami za předplatné

Dash 2 Trade je předplatitelská služba a k zaplacení předplatného potřebujete nativní token D2T. Tímto mechanismem je zajištěna udržitelná ekonomika projektu, protože vše vlastně poběží na tokenu D2T. Kromě placených úrovní za D2T je k dispozici také bezplatná úroveň. Ta však logicky nabídne jenom omezenou sadu funkcí. Uživatelé si ale mohou touto formou platformu vyzkoušet a naučit se s ní pracovat.

Kromě toho jsou investoři k projektu přitahováni tím, že se k Dash 2 Trade přidávají další kvalitní talenty. To se dá považovat za dobré znamení toho, že projekt má potenciál.

Do týmu se připojil nový technologický ředitel Ilyes Kooli. Původně hlavní vývojář ve společnosti Consensys. Dále komunitní manažer Trevor M , zkušený videoproducent pro Coinmarketcap.

Kde a jak koupit D2T token

Token D2T lze koupit za Ethereum, pokud ho nemáte ve své kryptoměnové peněžence, přímo na stránce Dash 2 Trade si jej můžete zakoupit kartou.

Mobilním uživatelům nejlépe poslouží Trust Wallet a uživatelům PC doporučujeme MataMask.

Důležitá informace, která by měla investory zajímat je, že kód smart kontraktu je auditován společností SolidProof a tým je ověřen platformou Coinsniper.

Upozornění redakce: Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img