Robertsen: Bitcoin může v roce 2023 klesnout na 5 000 USD

3.3
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Vedoucí výzkumu globální finanční instituce Standard Chartered, Eric Robertsen, před nedávnem prohlásil, že cena bitcoinu by mohla v příštím roce klesnout až na úroveň 5 000 amerických dolarů. Co dalšího předpověděl Eric Robertsen ve své nedávné zprávě?

Robertsen předpovídá cenu bitcoinu v roce 2023

Vedoucí analytik nadnárodní společnosti Standard Chartered – Eric Robertsen – před nedávnem předpověděl vývoj ceny bitcoinu v nadcházejícím roce. Podle jeho slov by se mohla největší kryptoměna světa propadnout až na 5 000 amerických dolarů.

Robertsen ve svém příspěvku uvádí, že kryptoměnový trh bude stejně bolestivý jako v tom letošním. Kolaps by údajně nastal jako důsledek budoucí krize jiných kryptoměnových burz a platforem. Poškodit důvěru investorů do určité míry mohl také bankrot FTX.

Ačkoliv přední analytik finanční společnosti Standard Chartered příliš nefandí kryptoměnovému trhu v příštím roce, zlato by naopak mohlo patřit mezi favority a vyšplhat se na 2 250 USD za unci. Ve svém příspěvku Eric Robertsen uvedl:

Oživení zlata v roce 2023 přijde, když akcie obnoví svůj medvědí trh a korelace mezi cenami akcií a dluhopisů se posune zpět do záporu.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 17 003 USD dle KMC.

Závěr

Bitcoin spolu s dalšími kryptoměnami zažívá v letošním roce medvědí období. Co si o předpovědi myslíte vy? Kam podle vás půjde cena BTC v roce 2023? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na sociální sítě. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete také v našich pravidelných technických analýzách a streamech.

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.3 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Frederico

Kéž by , nakoupíme levně :⁠-⁠)

Pavel
Hodnocení článku :
     

Bitcoin bude klesat hlavně proto, že se vytváří všeobecná nedůvěra v krypto průmysl jinak by konkurovat zlatu, takto se bude kapitál přelévat do zlata, protože akciové indexy se budou plácat po dobu recese do strany a dolar oslabovat tím, jak bude klesat jeho dominantní postavení rezervní měny.

Jméno

Aleluja.

Lopata

To jsou je zoufalé výkřiky jedinců co je to jejich zbožné přání tak jak každý jouda čekal na 100K,tak teď si každý jouda přeje na 5K a pak spadneme na 5K ,a zas se vývoji plno joudu co budou předpovídat pád z 5K na 2K atd.

Pepe
Hodnocení článku :
     

No jo. Půjdeme dolů. Hodně dolů. Potom budeme nakupovat. Prodejte bitc hned. A počkejte na vhodnou dobu. Co víc si přát.

pietro

“Bitcoin může v roce 2023 klesnout na 5 000 USD” … To by byla úžasná nákupní příležitost, ale nevěřím tomu ani náhodou

spot_img