[Večerní souhrn článků] • Obtížnost těžby bitcoinu klesla nejvíce od roku 2021 • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Obtížnost těžby bitcoinu klesla nejvíce od roku 2021

Tvrdé podmínky na trhu stále ovlivňují ekosystém okolo nejdůlěžitější kryptoměny světa. Obtížnost těžby bitcoinu klesla během dneška o 7,32 %, což znamená nejprudší pokles od července minulého roku. [1]

Analýzy a trhy

06.12.22 Analýza S&P 500 a Nasdaq – Zamítnutí růstu, medvěd pokračuje?

S&P 500 a Nasdaq nakonec selhává u klíčových rezistencí, které několik týdnů bedlivě sledujeme. V minulém týdnu byli akcioví býci opravdu na koni. Proto to mohlo vypadat, že se brzy dočkáme průlomu. A tím dojde k prvnímu většímu technickému narušení dosavadního medvědího trendu na obecném akciovém trhu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Centrální banky po celém světě přijmou bitcoin jako rezervní aktivum, říká Mark Yusko

Známý bitcoinový býk Yusko říká, že centrální banky po celém světě nakonec přijmou digitální zlato jako rezervní aktivum.

Prohlížeč Opera spouští vlastní NFT panel

Populární prohlížeč Opera nově integruje vlastní NFT panel. Prohlížeč si podle oficiálního sdělení výkonné ředitelky slibuje větší zapojení uživatelů do NFT odvětví a více zpřístupnit prostředí Web3. Co dalšího uvádí výkonná ředitelka společnosti Opera?

Kryptomagazin.cz hledá redaktory, korektory i video tvůrce

Pokud jste přemýšleli nad práci v krypto společnosti, máte nyní možnost. Na kryptomagazin.cz nyní hledáme několik pozic. Od brigád, až po full time/OSVČ.

Je snad nový Twitter Coin již za dveřmi?

V posledních hodinách se na internetu stále více spekuluje, že by Elon Musk mohl brzy spustit vlastní kryptoměnu Twitter Coin. Co by to mohlo znamenat pro Dogecoin (DOGE) nebo pro Bitcoin (BTC), je v tuto chvíli nejasné.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img