Prohlížeč Opera spouští vlastní NFT panel

4.3
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Populární prohlížeč Opera nově integruje vlastní NFT panel. Prohlížeč si podle oficiálního sdělení výkonné ředitelky slibuje větší zapojení uživatelů do NFT odvětví a více zpřístupnit prostředí Web3. Co dalšího uvádí výkonná ředitelka společnosti Opera?

Opera integruje NFT

Zpravodajský portál Cointelegraph před nedávnem zveřejnil exkluzivní vyjádření výkonné ředitelky společnosti Opera, Susie Batt. Oblíbený prohlížeč podle oficiálního sdělení spouští vlastní NFT panel.

Firma uzavřela partnerství se společností Aleton LaunchPad, čímž umožnila svým uživatelům vstup do prostředí Web3 a zpřístupnit NFT odvětví. Nová funkce dle oficiálního sdělení umožní přetahovat mediální soubory do prohlížeče a nahrát tak soubor do blockchainu, čímž se soubory změní na nezaměnitelné tokeny (NFT).

Výkonná ředitelka Susie Batt prohlásila:

Naši uživatelé budou moci vytvářet NFT okamžitě a jednoduše bez poplatků za používání platformy, což povzbudí více lidí, aby prozkoumali rozvíjející se odvětví NFT.

Společnost Opera také věří, že uživatelé bez minulých zkušeností s digitálním odvětvím budou mít také přístup k ekonomice Web3. Tvůrci tak mohou vytvářet svá digitální díla rychlejším a méně komplikovaným způsobem.

Opera není jediným prohlížečem na světě, který koketuje se světem kryptoměn. V roce 2016 vznikl také webový prohlížeč Brave, který klade důraz na ochranu soukromí, anonymitu, vestavěný tor a blokování reklam a dalších sledovačů. Prostřednictvím Brave lze také vydělávat token BAT, který je součástí ekosystému Brave Rewards.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 17 027 USD dle KMC, cena ETH se pohybuje okolo 1 260 USD.

Závěr

Nejpopulárnějším prohlížečem na světě nadále zůstává Google Chrome. Opera si však díky důrazu na bezpečí a zdarma VPN získává stále více uživatelů. Používáte prohlížeč Opera nebo Brave? Co si myslíte o NFT? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na sociální sítě. Prohlížeč Brave Browser si můžete stáhnout pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img