Kryptomagazin.cz hledá redaktory, korektory i video tvůrce

3.4
(5)

Zprávy a souhrny

Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Pokud jste přemýšleli nad práci v krypto společnosti, máte nyní možnost. Na kryptomagazin.cz nyní hledáme několik pozic. Od brigád, až po full time/OSVČ.

Chcete si získat jméno v kryptoměnové komunitě, přivydělat si, nebo se živit tím co děláte nejlépe? Zkuste práci v krypto odvětví.

Hledáme korektory, redaktory nebo tvůrce videí

Na našem novém portálu jsme dali všechna místa, která bychom rádi obsadili.

Odkaz najdete zde: https://kryptomagazin.cz/jobs/

jobs

Ať už chcete být vidět nebo pomoci komunitě, čekáme na vás!

Náš závazek je, že každý kdo pošle žádost, bude informován do 7 dnů. Ať už se nám bude jeho profil líbit či nikoliv 🙂

Nenašli jste práci, kterou hledáte

Pokud máte nápad jak se jinak zapojit do kryptomagazin.cz, ať už se jedná o práci, spolupráci, barter, apod.

Napište nám na [email protected]

Pro ty, kteří také hledají šikovné krypto lidi od firem

Máte krypto firmu a rádi byste u nás měli pracovní inzerát? Napište nám na [email protected] – zdarma jej zveřejníme.

 


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.4 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

6 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Stanislav

Už tak půl roku přemýšlím, proč se jmenujete Kryptomagazín a ne Antikryptomagazín.
Zejména analýzy Ing.JJ jsou zcela jednostranné. Jsem fanda krypta, ale pozitivní myšlenky o tomto segmentu finančního trhu nacházím mimo tuto platformu… a to mi tedy nedává smysl.
Ale zase obecně vzato: zcela to zapadá do specificky české – zcela absurdní a myšlenkově neuvěřitelné – současné doby, kterou prožíváme a kterou si i vytváříme.
Doufám, že na mou reakci „nepřistanou“ arogantní komentáře, jak to je již delší dobu zvykem. Tolerance k jiným názorům se limitně blíží hodnotě 0.
Přeji redakci pěkné vánoce a zvládnutí nového roku 2023, který bude pro nás všechny
velikou zkouškou.

Libor

Krypto MAGAZÍN by to bol vtedy, ak by sa nevenoval TRADINGU, teda možnosti zarábať na kryptoburzách. Ale to by asi mali podstatne nižšiu návštevnosť, a nemali by ani provízie od kryptobúrz za to, že im privedú nových traderov / affiliate marketing na webe Kryptomagazínu /. Tak napr. lifestylový magazín o móde ponúka čitateľom primárne informácie o nových trendoch v móde, ale nezameriava sa na informácie o tom ako zarábať v módnom biznise. Krypto „MAGAZÍN“ to robí presne naopak : Nosné informácie pre jeho čitateľov sú o možnosti zarábať tradingom. Je to teda Trading Magazín doplnený o aktuálne info zo sveta krypto.

Standa

Souhlas, méně techn. analýz pro tradery a více info o fundamentech krypto/BTC.. o jeho adopci, uplatnění, predikce vývoje (ne ceny), srovnání s fiat a komoditami, apod., to vše bych uvítal a u krypto“magazínu“ i očekával..
Protože to vše se děje a jsou to většinou pozitivní zprávy, ale tady o nich ticho po pěšině..

Jack

A ja jsem naopak rad za ten „trading“ pohled a makroekonomicky kontext, protoze na pozitivni zpravy mam jine kanaly, a kdybych investoval jen na jejich zaklade, uz bych mel davno margin call. 🙂

Matěj

Mám úplně opačný názor Stanislave. Chodím na Kryptomagazín každý den v podstatě výhradně kvůli analýzám J.J. Respektuji tyto analýzy hlavně protože mi ušetřily spoustu peněz + díky pečlivému objasňování a argumentacím J.J.
Úroveň diskuzí pod jeho články je též vysoká. Aspoň tedy z mého pohledu.

Felix

Po roce sledovani Ing. JJ se ukazalo, ze mel ohledne vyvoje cen pravdu a ja jsem ji nemel. A to je dobry duvod mu prikladat aspon nějakou váhu.
Cena kryptomen je pro mě důležitá, fundament s cenou jdouci do pekel mi nic moc nedá. Proto potrebuji se zajimat také o cenu.

Reklama: