[Večerní souhrn článků] • Michael van de Poppe: Bitcoin potřebuje prolomit 17 600 USD • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Michael van de Poppe: Bitcoin potřebuje prolomit 17 600 USD

Generální ředitel obchodní společnosti Eight Michael van de Poppe se vyjádřil k aktuální ceně bitcoinu. Podle jeho slov bitcoin pomalu, ale jistě roste. Je také zapotřebí prolomit hranici 17 400 až 17 600 USD. Týdenní uzávěrka bitcoinu byla nejvyšší od vypuknutí skandálu kryptoměnové burzy FTX. Někteří analytici očekávají růst směrem k 20 000 USD. [1]

Analýzy a trhy

Trhy pod lupou: Dobrá čísla z trhu práce investory nepotěšila

Do posledního zasedání amerického Fedu v tomto roce chybí jen pár dní. 14. prosince se dozvíme, jak pro obchodníky skončí velmi těžký rok 2022. Tak jako před každým letošním zasedáním americké centrální banky se spekuluje o tom, zda konečně nastane její pivot.

5.12.2022 Tržní přehled pro BTC a index S&P500 – Rozhodující moment pro index S&P 500!

Vítáme Vás u pondělního přehledu trhu pro Bitcoin, další kryptoměny a akciový index S&P 500. Přes víkend byl Bitcoin a kryptoměnový trh stabilní bez překvapení. Mnohé altcoiny využily stability Bitcoinu k růstu. Akciový index S&P 500 minulý týden zakončil na rozhraní významných supportů a klesající trendové linie. Přijde tento týden potvrzení růstového trendu?

05.12.22 Analýza BTC/USD – Otestování bývalého supportu

Kurz bitcoinu (BTC) měl oproti akciovému trhu dosti střídmý průběh. Za minulý týden tak došlo jenom k malému posunu. Bohužel jsem to proto více jak tři týdny, kdy se kurz bitcoinu prakticky nehne z místa. Doufal jsem, že konsolidace po listopadovém propadu bude trvat kratší dobu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

KuCoin proof of reserves prověří mezinárodní účetní společnost Mazars

Kryptoburza KuCoin si najala mezinárodní účetní společnost Mazars, aby provedla externí audit jejího důkazu o rezervách (proof of reserves; PoR).

V Rusku prudce roste zájem o těžební zařízení

V Rusku ve 4. čtvrtletí letošního roku prudce vzrostl zájem o těžební zařízení. Podle posledních informací ruští těžaři hromadí „minery“ kvůli velmi nízkým nákladům na energii a levnému vybavení.

Pákistán zavádí nové zákony, které mají urychlit spuštění CBDC do roku 2025

Regulátoři po celém světě vidí digitální měny centrální banky (CBDC) jako způsob, jak zlepšit možnosti fiat měn tím, že zdědí finanční schopnosti technologií, které pohánějí kryptoměny. Pákistán se k tomuto seznamu připojil oznámením nových předpisů. Ty mají zajistit spuštění interního projektu CBDC do roku 2025.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img