[Večerní souhrn článků] • FTX Japan hodlá obnovit výběry do konce letošního roku • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

FTX Japan hodlá obnovit výběry do konce letošního roku

Podle nejnovější zpráv portálu NHK plánuje dceřiná společnost kryptoměnové burzy FTX v Japonsku, FTX Japan, obnovit výběry prostředků do konce letošního roku. Může se tak stát díky tomu, že japonský regulační úřad požádal kryptoburzu, aby pozastavila obchodní příkazy, než společnost ohlásila bankrot ve Spojených státech. [1]

Analýzy a trhy

21.11.2022 Tržní přehled pro BTC a index S&P500 – Další problémy kryptotrhu na obzoru!

Vítáme Vás u pravidelného pondělního přehledu trhu pro Bitcoin, další kryptoměny a akciový index S&P500. Přes víkend byl kryptoměnový trh relativně stabilní. Dnes ráno začal Bitcoin klesat, prorazil trojúhelník a supportní hladinu směrem dolů. Všechny kryptoměny na to reagují negativně výrazným poklesem. Akciový indexS&P500 minulý týden uzavřel mírně negativně.

Trhy pod lupou: Spekulace nad uvažováním Fedu ničí obchodování

Investor se dnes může cítit jako Šeherezáda v příbězích Tisíce a jedné noci. Tím hlavním a nejnapínavějším z nich je, zda americký Fed zvedne sazby, nebo ne. Přestože americká centrální banka už několikrát za sebou potvrdila, že je zvyšovat hodlá, vždy se znovu objevují spekulace, že na příštím zasedání se tak nestane. V minulém díle našeho cyklu jsme psali o euforii na trzích vyvolané tím, že inflace v USA poklesla víc, než se čekalo.

21.11.22 Analýza BTC/USD – Červený začátek nového týdne, diskont na Grayscale

Bitcoin (BTC) celý minulý týden konsolidoval. Po velkém propadu naprosto logické price action. Trh se nadechne a tím se zase vytvoří prostor pro další pokračování v medvědím trendu. Jak jsem vysvětloval v přiložené nedělní video analýze, na aktuálním supportu není moc aktivita nakupujících znát. Alespoň prozatím je obrana velmi vlažná. Navíc americký dolar opětovně posiluje.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

FTX dluží více než 3 miliardy dolarů svým 50 největším věřitelům!

Krachující kryptoburza FTX, která donedávna patřila k těm největším na světě, zveřejnila dokument týkající se 50 největších věřitelů. Dluh je obrovský.

Tim Draper: Věřím, že Bitcoin dosáhne 250 tisíc amerických dolarů

Americký investor a zakladatel Draper Venture Network Tim Draper před nedávnem prohlásil, že stále věří, že cena bitcoinu dosáhne v blízké budoucnosti hodnoty 250 000 amerických dolarů. Co dalšího prohlásil americký investor?

Jak koupit Dash 2 Trade token?

Jelikož se tradičním kryptoměnám v současné chvíli příliš nedaří, investoři zvyšují poptávku po kryptoměnách, které nejsou prozatím veřejně příliš poznané a zároveň se jedná o kryptoměny, které mají obrovský potenciál v budoucím světě existovat a úspěšně splňovat své plány a cíle.

Miliardářský investor Bill Ackman říká, že „krypto tu zůstane“

Miliardářský investor a manažer hedgeových fondů Bill Ackman říká, že zůstává  ohledně kryptoměn optimistický, a to navzdory nedávnému kolapsu burzy kryptoměn FTX a turbulencím na trhu, které jej následovaly.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

MEME
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img