[Večerní souhrn článků] • Siegel: Bitcoin je nové zlato pro mileniály • a další články

4.8
(4)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Siegel: Bitcoin je nové zlato pro mileniály

Ekonom a profesor financí na Wharton School of University of Pennsylvania, Jeremy Siegel, v dnešním rozhovoru pro CNBC Squawk Box, prohlásil, že zlato investory v minulém roce zklamalo. Pro mladé investory se tak dostal do popředí Bitcoin a další kryptoměny.  [1]

Analýzy a trhy

03.01.22 Technická analýza BTC/USD – riziko medvědího trendu se zvýšilo

Bitcoin (BTC) ukončil další týden, který nás zároveň dovedl do roku 2022. Není to ale logicky jediná důležitá událost, neboť jsme měli souběžně konec měsíce a kvartálu.

03.1.21 [Přehled trhu + BTC ] Panic sell k 40 000 USD?!

Bitcoin (BTC) tvořil jen ztráty přes víkend. Investoři dorovnali předchozí propad, ale následně vidíme -6 %.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Investoři v Jižní Koreji musí hlásit zahraniční kryptoúčty

V Jižní Koreji musí investoři do virtuálních aktiv, kteří mají na zahraničních účtech kryptoaktiva v hodnotě vyšší než 500 milionů korejských wonů, tedy přibližně 418 935 USD, od roku 2023 podávat hlášení svým regionálním daňovým úřadům.

Bukele: Další země přijmou Bitcoin v roce 2022

Bitcoinový prezident Salvadoru Nayib Bukele včera ve svém příspěvku na sociální síti Twitter učinil řadu předpovědí pro největší kryptoměnu světa pro letošní rok 2022. Co podle Bukeleho máme letos očekávat?

Bank of Jamaica dokončila první pilotní projekt CBDC

Bank of Jamaica (BoJ) úspěšně dokončila svou digitální měnu centrální banky (CBDC) a jejím cílem je zavedení na národní úrovni již v prvním čtvrtletí roku 2022.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: