[Večerní souhrn článků] • Bitcoin zažívá propad, další kryptoměny následují • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin zažívá propad, další kryptoměny následují

Zmatky okolo kryptoměnové burzy FTX způsobily značný pokles na trhu kryptoměn. Bitcoin dnes klesl o více než 10 % a v době psaní zprávy drží hranici 17 000 amerických dolarů. Ostatní kryptoměny následovaly propad. Druhá největší kryptoměna se například propadla o více než 18 %.

Analýzy a trhy

09.11.22 Analýza BTC/USD – Krach FTX, Bitcoin padá na nové minimum

Bitcoin (BTC) díky krachu burzy FTX klesl nejhlouběji za poslední dva roky. Dříve jsem varoval, že může přijít nějaká špatná zpráva, která dodá trhu potřebný impuls pro pokles. Dalo se to očekávat. Respektive nemůžete očekávat konkrétní problém, který přijde, protože do budoucnosti nevidíte. Ale můžete předvídat, že něco špatného přijde, protože trh je na to zřetelně připraven.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Když trhy krvácí – bear market prověří odolnost každého hodlera

Pozice se nejlépe budují, když teče krev. Bear market je však současně tlakem, který vás buď přemění na diamant, nebo rozdrtí. A pravdou je, že nikdo neví, co bude zítra.

CEO Mastercard: Komplexní pravidla povedou k masovému přijetí kryptoměn

Generální ředitel platebního gigantu Mastercard, Michael Miebach, před nedávnem poskytl rozhovor, ve kterém prohlásil, že jednoho dne se kryptoměny stanou mainstreamem. Co vše prohlásil CEO společnosti Mastercard v rozhovoru?

A největším vítězem v kauze FTX se stává…? Changpeng Zhao!

Vypadá to, že čínsko-kanadský zakladatel společnosti Binance, všeobecně známý jako „CZ“, si může užívat záře reflektorů. Je to totiž právě on, kdo z akvizice FTX vyšel jako vítěz s největším ziskem.

Nejlepší kryptoměnové investice v roce 2022

Současná situace celosvětové recese kryptoměnám příliš do karet nenahrává. Nýbrž to může pro investory představovat vhodnou příležitost se poohlížet po nových, dosud třeba i příliš nepoznaných projektech, které disponují potenciálem na nevídané zhodnocení a zároveň nabízí pro uživatele určitá inovativní řešení.

Změní klesající inflace v USA aktuální stav na trzích? + Komentář

Dnes se podíváme na situaci inflace v USA, která může poměrně změnit chování tradičních globálních trhů. Stav meziroční inflace se totiž dozvíme již zítra.

Vitalik Buterin: Kryptoprůmysl by měl omezit snahy o vstup institucionálních investorů

Spoluzakladatel projektu Ethereum, Vitalik Buterin, vyjádřil skepsi ohledně přilákání institucionálních investic do rostoucího ekosystému virtuálních měn.

Zachrání Binance krach druhé největší burzy FTX?

Poslední dva dny trh kryptoměn trh kryptoměn jasně provází strach ze situace týkající se FTX a Alameda Research. Ač se mohl krach FTX zdát na první pohled vysoce nepravděpodobný, ukazuje se, že druhá největší kryptoměnová burza opravdu nemá dostatečný kapitál na vyplacení uživatelů vybírajících své kryptoměny! Zachránit FTX se poté aktuálně snaží největší burza kryptoměn, Binance, která plánuje akvizici FTX.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jožo Koumes

Co na to říct? Mám středověkou krizi a všichni jsou to čů****! Čekat na nové ATH? Ne! Jsem se sám se sebou sHODL.

Fantom

Ve stresu dělá člověk ta nejhorší rozhodnutí. Tedy co? Nakoupil jste vysoko a nyní budete prodávat? Vážně? Přesně tak si hrají market makeři s retailem. Vlastní psychika bývá ten nejhorší soupeř.

Ladislav

Ano, dobře jste to napsal. Je nutné se předem naučit základ a jít současně s tvůrcem trhu , nejlépe to posunout na level, kdy budete krok před tvůrcem trhu .
Ale naprosto se dokáži vcítit do pocitů začátečníků ,také jsem na začátku tu chybu udělal a je to pocit na nic.
Každopádně BTC nemá smysl prodávat v této fázi cyklu, budete naštván v budoucnu podruhé, když naopak bude zase nahoře a věřte ,že je velká šance ,že opět povstane z popela.
https://www.tradingview.com/x/GvzKqn7D

https://www.tradingview.com/x/PM6CBi4c

Reklama: