[Večerní souhrn článků] • Changpeng Zhao: CBDC nepředstavuje pro kryptoměny žádnou hrozbu • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Changpeng Zhao: CBDC nepředstavuje pro kryptoměny žádnou hrozbu

Generální ředitel kryptoměnové burzy Binance Changpeng Zhao na Web Summitu prohlásil, že digitální měny vydané centrální bankou (CBDC) nepředstavují pro kryptoměny žádnou hrozbu. Dle jeho slov existuje odlišný prostor pro CBDC a kryptoměny, a proto je nevidí jako hrozbu. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Jestřábí Fed? – Je rozhodnuto o pokračování v bear marketu?

Bitcoin (BTC) včera zaznamenal hodně velkou volatilitu. A to díky včerejšímu zasedání Federálního rezervního systému. Původně zveřejněný statement totiž obsahoval pasáž, která se dala interpretovat jako prvotní náznak holubičího přístupu. Ale to postupně během následně tiskové konference předseda Jerome Powell smetl ze stolu. Je každopádně po včerejšku rozhodnuto, co se týká pokračování medvědího trendu?

03.11.22 Analýza BTC/USD – Žádný pivot, bear pokračuje

Bitcoin (BTC) měl včera parádně dramatické price action, které muselo zlikvidovat nejednoho býka a medvěda. Jak je již letos standardem, kurz prvně mírně klesl, pak pumpnul a do třetice všeho dobrého šel kurz tentokrát pořádně dolů. Jakože technicky žádný posun není. Ale akciové trhy jaksi dávají najevo, kam se vývoj bude nejspíš ubírat. A co vlastně včerejší Fed?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Gigant Fidelity zahajuje retailové obchodování s bitcoinem a ethereem!

Fidelity, americká nadnárodní společnost poskytující finanční služby, nabídne retailovým investorům obchodování s BTC a ETH bez provize.

Bank of England zvýšila úrokové sazby na 3 %, což je největší skok za 33 let

Zoufalá doba si žádá zoufalá opatření. Bank of England, ve skutečnosti britská verze Federálního rezervního systému, zvýšila úrokové sazby o nejvyšší sazbu za 33 let.

„Oddělení“ Bitcoinu od akcií mu umožní více prosperovat

Vzhledem k tomu, že Bitcoin (BTC) i za nepříznivých podmínek vykazuje v širším finančním prostředí až obdivuhodnou odolnost, pozornost investorů se stále více obrací k případům jeho použití a odchylkám od tradičních trhů, jako jsou akcie.

Instagram oficiálně spouští NFT tržiště s nástrojem pro jejich vydávání!

Nemožné se stává realitou, dnes je oficiálně potvrzeno, že společnost Meta, provozující instagram naplno vstupuje do odvětví kryptoměn. Uživatelé Instagramu budou brzy moci vydávat a prodávat NFT!

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ OFICIÁLNÍ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img