Bitcoin live stream – Jestřábí Fed? – Je rozhodnuto o pokračování v bear marketu?

5
(4)
Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu v teoretické a investiční ekonomii. Zabývám se i technickou a fundamentální analýzou. Na webu mám na starost hlavně tvorbu analýz, vzdělávacího obsahu, zadávání úkolů a novinek. Téměř vše, co na Kryptomagazinu vyjde, mi projde pod rukama. Především se snažím, abychom čtenáře v klíčových investičních okruzích vzdělávali.

Bitcoin (BTC) včera zaznamenal hodně velkou volatilitu. A to díky včerejšímu zasedání Federálního rezervního systému. Původně zveřejněný statement totiž obsahoval pasáž, která se dala interpretovat jako prvotní náznak holubičího přístupu. Ale to postupně během následně tiskové konference předseda Jerome Powell smetl ze stolu. Je každopádně po včerejšku rozhodnuto, co se týká pokračování medvědího trendu? Máme se spíše připravit na nižší kurzové úrovně na Bitcoinu a akciích? Dnes slíbil účast Matěj Široký, takže bude ústředním tématem právě včerejší rozhodnutí. Pokusíme se společně zodpovědět, co včerejší rozhodnutí vlastně pro trhy znamená. Začínáme v 19:00 na kanále Žraloci sobě.

Jsem nově i na Linkedinu, kde sdílím některé své postřehy a nejlepší články. Směle mě tam můžete sledovat.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ. Máme taky Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img