[Večerní souhrn článků] • Dnes je 14. výročí vydání bitcoin white paperu • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Dnes je 14. výročí vydání bitcoin white paperu

Je tomu přesně 14 let, co Satoshi Nakamoto odeslal svůj e-mail, ve kterém odkazoval na white paper pojmenovaný “Bitcoin P2P e-cash Paper”. Od té doby se začala psát historie bitcoinu. Největší kryptoměna světa ušla za tu dobu velký kus cesty. [1]

Analýzy a trhy

31.10.2022 Tržní přehled pro Bitcoin a index SPX – Indexy rostou navzdory horším výsledkům BigTechu – Tento týden reportuje FinTech a růstové akcie – Bitcoin pořád bez jednoznačného trendu

Vítáme Vás u pondělního přehledu trhu pro Bitcoin, kryptoměny a index S&P500. Pokračujeme dalším týdnem výsledkové sezóny. Tentokrát je to převážně FinTech a technologické růstové akcie. Budou výsledky tohoto sektoru lepší než minulé týdenní výsledky velké pětky BigTechu ?

31.10.22 Analýza BTC/USD – Středeční Fed, měsíční close za rohem

Bitcoin (BTC) konečně přerušil trend týdenních close v těsné blízkosti 19 000 USD. Po šesti týdnech máme týdenní zavírací cenu v alespoň nějaké vzdálenosti od klíčového supportního pásma. Je to ale vůbec úspěch? Věru, rád bych psal, že máme z technického hlediska významnější pohyb.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

CTO Ripple: „Cena XRP není ani opožděná, ani ostudná“

Technologický ředitel společnosti Ripple David Schwartz se ve svém nedávném tweetu ohradil proti argumentům, že kryptoměna XRP je opožděná.

Scaramucci předpovídá, kdy se bitcoin stane pojistkou proti inflaci

Přestože je zakladatel investiční společnosti SkyBridge Capital, Anthony Scaramucci, otevřeným zastáncem bitcoinu, nevěří, že toto aktivum ještě dosáhlo statusu zajištění proti inflaci. Podle jeho názoru se tak stane, až peněženky s BTC dosáhnou miliardy.

Kryptosankce EU proti Rusku mají nečekaného vymahače

Monetary Exchange of Singapore (MAS), centrální banka a finanční regulátor země, připomněla všem autorizovaným burzám kryptoměn v zemi, aby dodržovaly finanční sankce vůči Rusku.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img