[Večerní souhrn článků] • Oficiální data USA potvrzují recesi, cena BTC klesla pod 19 000 • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Oficiální data USA potvrzují recesi, cena BTC klesla pod 19 000

Bitcoin dnes opět zažil pod hranici 19 000 USD. Pokles přichází v době, kdy oficiální data ze Spojených států značí recesi. Američtí politici se stále dohadují nad tím, zda se nachází ekonomika v recesi. [1]

Analýzy a trhy

Plynovod Nord Stream je poškozen, co bude tato sabotáž znamenat pro burzovní trhy? A cena plynu?

Zpráva o úniků plynu a následně explozích na obou plynovodech Nord Stream 1 a Nord Stream 2 obletěla svět 28. září. Dánské i švédské úřady vyloučily přírodní poruchu způsobenou zemětřesením. Pravděpodobnost, že dojde k velké poruše na obou dvou plynovodech v přibližně stejnou dobu, se blíží nule. Hned se tedy objevily spekulace o sabotáži.

Live stream

Bitcoin live stream – Akcioví a bitcoinoví medvědí útočí na tržní minima – BOE vyměkla

Bitcoin (BTC) se bohužel pořád nikam nepohnul. Kurz se stále pohybuje v dlouho sledovaném likvidním pásmu. A jak již poměrně dlouho opakuji, Bitcoin prostě čeká, co se odehraje na akciovém trhu. A akciový trh aktuální týden retestuje svá letní low.

29.09.22 Analýza BTC/USD – Klid před bouří

Bitcoin (BTC) stejně jako akciové indexy zůstává na svých tržních minimech. Zhruba dva týdny kurz BTC konsoliduje likvidní pásmo, které je kolem 19 000 USD. Zatím se medvědům průlom nedaří, ale ani býci nejsou schopni cenu pushnout nahoru.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin se dostal z minim, protože intervence BOE na dluhopisovém trhu zvýšila naději na obrat Fedu

Bitcoin (BTC) se zotavil z denních minim poté, co Bank of England (BOE) uvedla, že podnikne kroky k řešení krize likvidity na trhu státních dluhopisů.

V roce 2031 bude bitcoin stát 12,5 mil dolarů, ale má to háček, říká Robert Breedlove

Bývalý manažer hedgeových fondů Robert Breedlove říká, že bitcoin (BTC) by mohl mít do roku 2031 cenovku vysoko v milionech dolarů.

Rusko hodlá spustit CBDC k vzájemnému vyrovnání s Čínou

Podle ruského zákonodárce a předsedy výboru Státní dumy pro hospodářskou politiku Anotolije Aksakova hodlá Rusko používat digitální rubl při vyrovnání s Čínou. Rusko by se mohlo dočkat vlastní digitální měny vydané centrální bankou v příštím roce.

Nejvyšší centrální bankéři ve shodě: vhodná regulace DeFi je nezbytná

Přední světoví centrální bankéři, Jerome Powell: předseda Federálního rezervního systému Spojených států, Christine Lagardeová: prezidentka Evropské centrální banky (ECB) a Agustín Carstens, generální ředitel Banky pro mezinárodní platby (BIS), se zabývají regulací decentralizovaného financování (DeFi).

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: