V roce 2031 bude bitcoin stát 12,5 mil dolarů, ale má to háček, říká Robert Breedlove

4.9
(7)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Bývalý manažer hedgeových fondů Robert Breedlove říká, že bitcoin (BTC) by mohl mít do roku 2031 cenovku vysoko v milionech dolarů.

Breedlove vyhlíží bitcoin za 12,5 mil dolarů

Pokud se díváte na cenu kryptoměny krátkodobě, asi vás zaskočí vyhlídka na bitcoin za deset či více milionů dolarů. Z dlouhodobého hlediska však i pro tento scénář existuje určitá pravděpodobnost. To, jak vysoká je, dnes nikdo nedokáže říct. Jsou však hlasy, které přesně v takovou budoucnost věří.

K těm patří Robert Breedlove, generální ředitel a zakladatel krypto investiční společnosti Parallax Digital. Breedlove právě v rozhovoru pro Altcoin Daily uvedl, že přední digitální aktivum by mohlo za devět let dosáhnout cenovky 12,5 milionu dolarů.

Podle investora lze do budoucna čekat znehodnocení amerického dolaru (USD). To má být také klíčovým faktorem v explozi ceny BTC.

Mám veřejnou předpověď, že americký dolar bude do roku 2035 v podstatě hyperinflaován na nulu nebo blízko ní…

Dnes si za tou předpovědí stojím. Vím, že DXY [index amerického dolaru] je v poslední době hodně nahoru, ale tak nějak očekávám, že tato věc bude volatilní, než se zhroutí. Pokud je to tak, pak mám odpovídající předpověď ceny bitcoinu ve výši 12,5 milionu USD za bitcoin do roku 2031.

Co to znamená reálně?

Breedlove říká, že háček v brutálním nárůstu ceny BTC by spočíval v kupní síle USD. Ta by podle něj byla drasticky slabší než dnes. To znamená, že 12,5 milionu dolarů v dolarech roku 2031 by v dnešních dolarech odpovídalo pouze asi 1 milionu dolarů.

Dolar tak podle bývalého šéfa hedgeového fondu do roku 2031 odepíše asi 91 nebo 92 % současné hodnoty.

Mohli byste to obrátit tak, že vezmete cenu chleba a mléka v roce 2020, vynásobíte je 12. Tolik by tyto věci stály v této hypotetické budoucnosti roku 2031. Takže pokud je chléb za 5 dolarů za bochník, dávám tomu 60 dolarů za bochník v roce 2031. Cena bitcoinu [by byla] 12,5 milionu dolarů, ale je to pouze 1 milion dolarů v dnešní kupní síle…

Za tou předpovědí si stojím, dodal Breedlove.

Závěr

Za necelých deset let bude bitcoin zhruba na 50násobku současné hodnoty, zatímco dolar odepíše přes 90 % kupní síly. Uvedl to bývalý manažer hedgeových fondů Robert Breedlove.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ. Máme taky Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream...

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Hujer

Tohle je diagnóza jak z učebnice.
Tvl,lidi, legrace je hezká věc, ale tohle už je vymývání mozků a vy jim to žerete i s navijákem !!!

Karel
Hodnocení článku :
     

Opět to může být jen bezbožné přání, ale budiž.Nikdo nedokáže to předpovědět tak dopředu.🤷‍♂️🤔

David

Kdo umí do dvou počítat si spoři do BTC.
Centrální banky si za samy můžou že vznikl BTC.

Hujer

Dokončil jsi alespoň základní školu?
BTC je prvoplánově vytvořený podvod.
Kdo to nepochopil, ten je opravdu chudák.

Martin

Asi si pletete nějaký kryptošmejdy z burz a reklam s btc. Ten je samozřejmě geniálně matematicky a kryptograficky navržen. Je to možná evoluce platidla které se vyvíjí. Tak jak původně byl směnný obchod, pak kovy, pak mince, bankovky, kredity na účtě. Finanční svět se historii lidstva mění a já nevím zda btc bude tou změnou ale má k tomu nakročeno a to se mnoho let snaží zničit světové státní instituce až se s ním začalo obchodovat. Věc co má svoji cenu.

Denis

Kdy, že ho vypnou? A jo, až dojde elektřina!

Hades

A až dojde elektřina, tak ty si v klidu zajdeš do banky pro svoje koruny 😀

Denis

V bance nemám víc jak pár desítek tisíc, spíše minimálně, nejsem rád když s něma hospodaří někdo jiný a ještě na nich vydělává, ke svým financím se dostanu vždy a hned a nepotřebuji se někoho doprošovat, žádat. A tohle doporučuji všem, což tyhle elektronky neposkytují!

Jan Růžička

Ono se ale může stát že v hotovosti nepůjde platit.

Milan

Až vypne elekřina, tak já si sice nevyberu, ale ani Ty si nevybereš ani korunu z banky. Snad si nemyslíš, že ty Tvoje zlatáky mají fyzicky v trezoru ?? Účty v bance jsou stejně digitální jako BTC …:-)

Martin Horáček

Už na začátku roku byla prognóza že koncem května až června bude bitcoin za 100 tis. doláču. Chytrá hlava manažerská byla na 99% přesvědčená. Jen tak dál ať další pitomec se najde a své úspory tam dá….

Martin

Do bitcoinu se úspory neinvestuji když o tom nic nevíš tak raději mlč

Zemekf
Hodnocení článku :
     

Dolar v propadu
To raději roztřískají planetu 🤣🤣🤣

spot_img