[Večerní souhrn článků] • Bitcoin nedokázal udržet 20 000 USD a opět padá • a další články

1
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin nedokázal udržet 20 000 USD a opět padá

Cena bitcoinu dnes dokázala vyšplhat nad hranici 20 000 USD. Největší kryptoměně světa se však nepodařilo udržet nad touto hranicí. Cena se v době psaní zprávy pohybuje okolo 18 954 USD. Populární obchodník Crypto Tony varuje, že špatnou zprávu pro bitcoinovou pumpu je fakt, že dolar ještě zcela nedosáhl vrcholu. [1]

Analýzy a trhy

27.09.22 Analýza SPX a Nasdaq – Testujeme letní low, lze počítat s průrazem?

Akciové indexy S&P 500 a Nasdaq docílily předpokládaných úrovní, což jsou tržní minima z poloviny června. Na to jsme čekali několik týdnů. A nyní se ukáže, jak se s tím spekulanti na trhu vypořádají.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Nejrychleji rostoucí zdroje energie pro těžbu BTC jsou jaderná energie a zemní plyn

Podle nových údajů se skladba zdrojů elektrické energie pro těžbu bitcoinů (BTC) v posledních několika letech dramaticky změnila: nejrychleji rostoucími zdroji energie pro těžbu bitcoinů se staly jaderná energie a zemní plyn.

Mike Novogratz říká, že DeFi je „lepší produkt,“ který bude dlouhodobě vítězit

Miliardář Mike Novogratz předpovídá, že sektor decentralizovaných financí (DeFi) v kryptoprostoru nakonec dlouhodobě zvítězí.

V Guatemale pomáhá těžba bitcoinu životnímu prostředí

V Guatemale se rozrůstá počet kryptoměnových těžařů, protože těžba se stává oblíbeným řešením pro pomoc životnímu prostředí. Projekt Kaboom, jak se mu přezdívá, se těší velkému úspěchu u místní komunity.

Libra v problémech spadla na historické minimum – kryptoměny naopak na vzestupu

Kurz libry dosáhl hodnoty 1 GBP = 1,04 USD a po oznámení rozpočtu novým premiérem se propadl na rekordní minimum vůči americkému dolaru.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 1 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img