Mike Novogratz říká, že DeFi je „lepší produkt,“ který bude dlouhodobě vítězit

4.5
(2)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Miliardář Mike Novogratz předpovídá, že sektor decentralizovaných financí (DeFi) v kryptoprostoru nakonec dlouhodobě zvítězí.

Novogratz vidí budoucnost v DeFi

V diskusi na fóru SALT v New Yorku generální ředitel společnosti Galaxy Digital zanechal výroky, které mají daleko k bitcoinovému maximalismu. Mike Novogratz vidí budoucnost jinak, než mnozí “evangelisté” a “apoštolové” víry v BTC.

DeFi jsou podle známého a dlouhodobě uznávaného člena kryptoměnové komunity připraveny vyhrávat z dlouhodobého hlediska díky svým robustním základním vlastnostem.

Vždy říkám, že DeFi vyhraje, protože je to lepší produkt. Jsou to složitelné komponenty. Je to transparentní. Vypořádává se automaticky. Je to prostě lepší produkt, takže z dlouhodobého hlediska vyhraje. Z krátkodobého hlediska je spousta lidí, kteří nechtějí, aby vyhráli.

Svým výrokem Novogratz naráží na komunitu toxických maximalistů, kteří se rádi vysmívají konkurenčním projektům. Miliardář si myslí, že se nakonec ukáže, že se tito lidé mýlí.

Výzvy pro sektor

Aby sektor DeFi dlouhodobě uspěl, bude třeba překonat určité výzvy a překážky. Podle šéfa Galaxy má stále před sebou výzvu k vytvoření řádných regulačních standardů, které by mohly zabránit kolapsem vyvolanému propadu trhu, ke kterému letos došlo.

Pamatuji si, jak jsem stál před konferencí Ethereum v roce 2016, mluvil jsem s touto skupinou mladých tvůrců kryptoměn a říkal: ‘Kluci, musíte se samoregulovat, nebo přijdou regulátoři.

Když se podíváte na to, co se stalo za poslední rok, průmysl podle miliardáře odvedl strašnou práci při samoregulaci.

Společnosti jako Celsius provozovaly monstrózní páku, přijímaly spotřebitelské vklady, jednodenní vklady a půjčovaly jim tři, čtyři, pět let s nesouladem aktiv a pasiv, který by žádný racionální člověk nerozjížděl.

A já nechci jen vybírat [Celsius]. Takových firem je 15. Pokud to nebylo nezákonné, bylo to hloupé…

Závěr

Mike Novogratz se nechal slyšet, že vidí projekty DeFi jako budoucí vítěze kryptosektoru. Nechybělo ani zamyšlení nad regulačními výzvami a překážkami, které sektor decentralizovaných financí musí překonat, aby toho dosáhl.

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
miroslav

Pan ma pravdu.
Ja ukladam svoje prostriedky do CHAINGE FINANCE uz od jeho vzniku.
Prostriedky sa mi akumuluju a zarabam slusne peniaze.

spot_img