[Večerní souhrn článků] • Burton: 20 800 USD za bitcoin je kritickou úrovní • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Burton: 20 800 USD za bitcoin je kritickou úrovní

Profesionální obchodník Charlie Burton v epizodě Market Talks hovořil o vývoji ceny kryptoměn. Jednou z důležitých událostí, která může mít vliv na cenu kryptoměn je několik významných událostí včetně Ethereum Merge. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách.

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Trh konsoliduje předešlé ztráty – Aktuální tržní očekávání

Bitcoin (BTC) pořád konsoliduje ztráty z konce minulého týdne, takže jsme se příliš nikam nedostali. Prozatím má konsolidace spíše negativní nádech, ale ještě je asi brzo jakkoliv soudit. Chce to buď průraz dolů, nebo retest hladiny, která se nachází kolem 23 000 USD.

25.08.22 Analýza BTC/USD – Risk off ustoupilo, konsolidace je ale bearish

Bitcoin (BTC) pořád konsoliduje ztráty z konce minulého týdne, takže jsme se pořád nikam nedostali. Prozatím má konsolidace spíše negativní nádech, což si brzy vysvětlíme. Ale ještě je asi brzo zcela soudit. Chce to zkrátka buď průraz dolů, nebo retest hladiny, která se nachází kolem 23 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

John McAfee: Je krypto evangelista stále naživu? Bývalá přítelkyně říká, že ano

John McAfee se i po své smrti stále dostává na titulní stránky novin. Nebo by se mohlo jednat je o „smrt“? Může být John McAfee stále naživu?

72 % Rusů si nikdy nekoupilo bitcoin! Pouze 6 % rozumí kryptoměnám

Průzkum provedený v Rusku ukázal, že drtivá většina místních lidí nikdy nevlastnila ani kousek bitcoinu, zatímco jen málo Rusů má hlubší znalosti problematiky.

Čína spouští dvouletý plán pro rozvoj metaverse

Vláda v Pekingu oznámila dvouletý plán inovací a rozvoje metaverse. Ačkoliv Čína zakázala jakékoli operace s kryptoměnami, technologii blockchain a metaverse stále považuje za důležité v dalším rozvoji infrastruktury.

Americký kongresman požaduje po ministryni Janet Yellenové vysvětlení ohledně sankcí pro Tornado Cash

Začátkem tohoto měsíce ministerstvo financí Spojených států amerických uvalilo sankce na soukromý mixér Tornado Cash. To vše na základě obvinění, že pomohl nechvalně známé severokorejské státem sponzorované hackerské skupině Lazarus vyprat miliardy v kryptoměnách.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: