John McAfee: Je krypto evangelista stále naživu? Bývalá přítelkyně říká, že ano

3.8
(4)
Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

John McAfee se i po své smrti stále dostává na titulní stránky novin. Mohlo se jednat o fingovanou “smrt”? Může být John McAfee stále naživu?

Running with the Devil

Společnost Netflix uvedla nový dokumentární film s názvem Running with the Devil (Běhání s ďáblem): The Wild World of John McAfee. Už nyní se v souvislosti s ním objevily stovky konspiračních teorií.

V dokumentu tvůrci zkoumají záhadnou smrt krypto evangelisty. Ale… zemřel vůbec? Tvůrcům dokumentu se podařilo získat rozhovor s jeho bývalou přítelkyní Samanthou Herrera, která tvrdí, že McAfee je stále naživu a žije v Texasu.

Herrera v dokumentu říká:

“Nevím, jestli to mám říkat, ale před dvěma týdny, po jeho smrti, mi volali z Texasu: ‘To jsem já, John. Zaplatil jsem lidem, aby předstírali, že jsem mrtvý, ale nejsem mrtvý.””

Herrera tvrdí, že jí McAfee řekl:

“Na světě jsou jen tři lidé, kteří vědí, že jsem stále naživu.”

Poté ji požádal, aby s ním utekla.

John McAfee a Herrera

Herrera tvrdí, že jejich vztah začal, když jí bylo 18 let. Žili v Belize, dokud někdo nezastřelil jejich souseda, muže z Floridy Gregoryho Faulla. John McAfee byl hlavním podezřelým poté, co byl známý tím, že se s Faullem hádal.

Jejich vztah skončil, když McAfee dostal infarkt a byl vrácen do USA. Tam byl zatčen a Herrera zůstala na hranicích.

Herrera v dokumentu říká:

“Jeho verze je, že po něm jdou, protože nezaplatil vládě. Chtěli mu ublížit, aby se ho zbavili.”

John McAfee a Janice Dyson

Film tvrdí, že McAfee se dále oženil s bývalou prostitutkou Janice Dyson. Bohužel. McAfee musel brzy pokračovat v útěku před úřady. Dostal se do Evropy, ale ve Španělsku byl zatčen a vzat do vazby. Ve španělském vězení spáchal McAfee v červnu 2021 sebevraždu.

Před svou sebevraždou však McAfee během pobytu ve španělském vězení na Twitteru napsal, že pokud ve vězení zemře, nebude to jeho vinou.

Manželka Janice se mezitím stále snaží o navrácení jeho těla ze Španělska. Už více než rok leží v márnici. Což je pro milovníky konspiračních teorií úžasná potrava. Říkají, že v márnici ve skutečnosti není jeho tělo.

Jan stále tweetuje, aby dostala zpět manželovo tělo a provedla nezávislou pitvu.

Dokumentární film

Filmař Charlie Russell říká, že ho McAfee pozval, aby se s ním vydal na útěk a natočil film. Poté, co selhal promyšlený plán setkání se zavázanýma očima ve Švýcarsku, rozhovory skutečně probíhaly online. Snímek Running with the Devil byl poskládán z natočeného materiálu.

Sociální sítě se samozřejmě rozzářily při pomyšlení, že McAfee je stále naživu.

John McAfee Herrera: Je to pravda?

Na otázku ohledně tvrzení Herrery, že jí McAfee po své smrti volal, Russell uvedl, že neví, co si má myslet.

“Ona to říká a pak se podívá do kamery a já nemůžu přijít na to, jestli si myslí, že je to pravda, nebo ne.”

Johnova milionářská vdova Janice McAfee tvrzení Herrery vyvrací.

Závěr

Krypto evangelista a pravděpodobný vrah je možná stále naživu. Sledujme tento prostor. V krypto sféře i na Netflixu se už staly podivnější věci. Přidejte se také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Robo
Hodnocení článku :
     

Super článek, máte ještě prosím nějaký tip na kriminální dokument z krypto odvětví?

Martin

Důvěra se nevyplácí: Hon na krále kryptoměn“ je o mladém zakladateli kdysi největší kanadské kryptoburzy Geraldu Cottenovi. netflix.

Pedro

Oznaceni pravdebodobny vrah je zavadejici … nikdy mu ta vrazda nebyla prokazana tak ctete presumci nevinny

spot_img