[Večerní souhrn článků] • Ethereum na 2měsíčních maximech, bitcoin opět na 24 000 USD • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ethereum na 2měsíčních maximech, bitcoin opět na 24 000 USD

Druhá největší kryptoměna světa dnes dosáhla 2měsíčních maxim poté, co cena vyrostla nad hranici 1 800 USD. Dařilo se také bitcoinu, který se po včerejším poklesu opět vrátil na hranici 24 000 USD. Kryptoměnový trh tak reaguje na očekávané zprávy o inflaci ze Spojených států amerických. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

10.08.22 Analýza BTC/USD – Čekáme na data o inflaci

Bitcoin (BTC) a prakticky celý finanční trh je prakticky bez jakéhokoliv pohybu. Posledních několik dnů je vážně obrovská nuda a usuzuji z toho, že se jednoduše vyčkává na nová data o inflaci. Ty budou venku za chvíli a zpracuji na to i samostatný, stručný článek.

10.08.22 [Přehled trhu +2,8 %] Bitcoin a Ethereum

Je Ethereum (ETH) i Bitcoin (BTC) připraveno na masivní exponenciální posun své ceny směrem nahoru?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Coinbase překonává odhady, ve 3. čtvrtletí dosáhla horšího výsledku než ve 2. čtvrtletí

Náročné čtvrtletí pro kryptoměny se podepsalo na hospodaření Coinbase. Společnost vykázala ve druhém čtvrtletí čistou ztrátu ve výši 1,1 miliardy dolarů včetně poplatků za snížení hodnoty.

Elon Musk prodal akcie Tesly v hodnotě téměř 7 miliard dolarů

Elon Musk v posledních dnech prodal akcie Tesly v hodnotě téměř 7 miliard dolarů. K prodeji dochází uprostřed nejistoty ohledně osudu jeho 44miliardové dohody o koupi Twitteru.

Novogratz: Nemyslím si, že bitcoin může brzy překonat 30 000 USD

Mike Novogratz, generální ředitel investiční společnosti Galaxy Digital, v nedávném rozhovoru uvedl, že by rád viděl cenu bitcoinu mezi 20 000 a 30 000 USD. Co dalšího prohlásil známý zastánce kryptoměn?

Červencová inflace v USA pod očekáváním – Trhy to odměňují růstem

Červencová inflace ve Spojených státech nadále neakcelerovala. Meziročně cenová hladina vzrostla o 8,5 %. Navíc je pod tržním očekáváním, což má své implikace ohledně budoucí měnové politiky Federálního rezervního systému.

Elon Musk: Inflace nyní dosáhla vrcholu a recese bude mírná

Elon Musk byl na novém setkání s akcionáři Tesly velmi optimistický, a to především ohledně budoucnosti americké ekonomiky.

Cardano velryby vykupují pokles, během 8 dnů nahromadily ADA v hodnotě 140 milionů dolarů

Vzhledem k tomu, že zakladatel sítě Cardano (ADA) Charles Hoskinson ujistil uživatele, že by již nemělo dojít k dalšímu zpoždění hard forku Vasil poté, co jej o několik týdnů odsunul, přešli investoři do ADA do režimu akumulace.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

doggo, kryptoměny, bitcoin
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Nemsovsky

kolik mám já bibtonú

Reklama: