[Večerní souhrn článků] • Cloudflare měl dnes výpadek a strhnul sebou kryptoměnové burzy • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cloudflare měl dnes výpadek a strhnul sebou kryptoměnové burzy

Platforma webové infrastruktury Cloudflare dnes zaznamenala velký výpadek, který způsobil zhroucení velké části komunikačních kanálů a webových portálů. Téměř půlhodinový výpadek postihnul také velké kryptoměnové burzy. Na sociální síti Twitter se tak pod některé účty kryptoburz strhla diskuze ohledně decentralizovaného web3. [1]

Analýzy a trhy

21.06.22 Analýza BTC/USD – Další signál pro retracement, kde je target?

Bitcoin (BTC) byl tak milostiv, že vygeneroval další vcelku zásadní signál avizující, že se schyluje k retracementu. Je to ale pouze signál, takže jestli se tržní prostředí vlivem nějaké špatné události radikálně změní, může se zase vše dosti zkomplikovat.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Vyhledávání ‘bitcoin dead’ na Googlu vyletělo na roční maxima

Počet vyhledávání “bitcoin” a “bitcoin dead” na Googlu prudce vzrostl na nová maxima, když hodnota BTC klesla. Zájem o bitcoin se začal opět zvedat, ale tentokrát maloobchod hledá i něco netradičnějšího.

Kolik stojí rok vašeho času? Za kolik byste prodali 30 let?

Podobně jako mnozí jsem jako teenager neměl skoro žádné peníze a cítil se, jako bych měl neomezené množstí času. Co jsem si neuvědomil je, že čas je velmi vzácný a “deflační” zdroj v mém životě.

Glassnode: Investoři zaznamenali o víkendu ztráty přes 7 miliard dolarů

Podle analytické společnosti Glassnode investoři během víkendového poklesu z 21 000 USD na méně než 18 000 USD zaznamenali ztráty přes 7 miliard amerických dolarů. Co dalšího vychází z analýzy Glassnode?

Stablecoin USDD společnosti Tron stále nemá zpět svou dolarovou vazbu

Nově spuštěný stablecoin společnosti Tron, USDD, se již téměř týden obchoduje pod hranicí jednoho dolaru poté, co 13. června sklouzl pod svou dolarovou hranici. Dostat se zpět na plánovanou dolarovou sazbu se mu doteď nepodařilo.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: