[Večerní souhrn článků] • Brunell: Současný krach kryptotrhu může hrát ve prospěch bitcoinu • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Brunell: Současný krach kryptotrhu může hrát ve prospěch bitcoinu

Influencerka a hostitelka podcastu Coin Stories, Natalie Brunell, v nedávném vysílání prohlásila, že současné otřesy na trhu kryptoměn by mohly vést k regulaci upřednostňující bitcoiny před ostatními kryptoměnami. Nové regulační prostředí by podle slov Natalie Brunell mohlo pozvednout největší kryptoměnu světa před altcoiny. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

20.06.22 Analýza BTC/USD – Týden zavřel nad 20K, signál pro retracement?

Bitcoin (BTC) zaznamenal za minulý týden obrovské ztráty a bohužel se v závěru nepovedlo příliš těchto ztrát umazat. Od květnových propadů z roku 2021 se tak jedná o největší týdenní ztrátu, které bitcoin čelil. Avšak z toho týdenního pohledu to není až takový armageddon, protože zavírací cena je nad klíčovým supportním pásmem.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Zoufalý investor přepadl obchod se zlatem, aby pokryl ztráty z kryptoměn

Během masakru, který v průběhu minulého týdne zachvátil trh s kryptoměnami, utrpělo mnoho investorů, včetně těch, kteří investovali do bitcoinu (BTC), velké ztráty, což některé z nich vedlo k tomu, že se uchýlili k drastickým opatřením.

Prezident Salvadoru se vyjadřuje k obavám během medvědího trhu

Nayib Bukele, prezident, který pomohl bitcoinu získat status zákonného platidla v Salvadoru, se zabýval rostoucími obavami investorů, během propadu BTC poprvé za 18 měsíců pod 20 000 USD.

Fed označil stablecoiny za rizikové a požaduje větší regulace

Federální rezervní systém (Fed) před nedávnem vydal zprávu týkající se měnové politiky, ve které se věnoval také stablecoinům. Fed ve zprávě vyjadřuje silné znepokojení nad nekrytými stablecoiny.

Rusko vyvíjí blockchain systém, který nahradí Swift

Ruská Rostec Group, vládní organizace, která zahrnuje řadu technologických společností, oznámila, že vyvíjí blockchainovou platformu pro spuštění digitálního systému pro mezinárodní platby schopnou nahradit globální systém Swift.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Wake up !!!

Takže obchod ve výši 13 milionů dolarů srazil tržní hodnotu BTC o 5,9%, tj. o 20 miliard USD! Tomu se říká nízká likvidita.

Microstrategy (nejznámější firma, která má nakoupený BTC na páku) vlastní 129,218 Bitcoinů. Co se bude dít s cenou v případě, že bude úvěrovou firmou donucená k likvidaci?!
A co Celsius?
Tohle už je jako CASINO ROYALE

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: