Tři kryptoměny, které se mohou snadno dostat zpět na 1000 dolarů!

0
(0)

Období, které právě zažívá trh s kryptoměnami, je asi jedním z nejlepších v životě investorů a také pravděpodobně nejnáročnějším v myslích kryptonadšenců, kteří váhají, jestli naskočit do jedoucího vlaku.

Bitcoin se v době psaní článku obchoduje kolem 12 500 USD, což je poprvé od roku 2018, co dosáhl této úrovně. Pokud se podíváme na vývoj trhu, historie se opakuje a řada digitálních aktiv se vydala směrem k předchozímu ATH. Tento článek představí některé z kryptoměn, které se velmi pravděpodobně vrátí minimálně na 1 000 USD.

Ethereum

Že bude součástí tohoto výčtu Ethereum, asi není překvapením pro nikoho, kdo byl svědkem neuvěřitelného vzestupu na úroveň okolo 1 400 dolarů v lednu 2018. Po proražení magické tisícovky ale následoval hluboký pád až na 83 USD v prosinci 2018. Ethereum se v současné době obchoduje už nad 300 USD a zaznamenalo tak výrazné zlepšení své tržní kapitalizace.

Je důležité poznamenat, že toto digitální aktivum se ve srovnání s předchozím runem pravděpodobně dostane na tisícovou hodnotu mnohem dříve. Zajímavostí, a možná hlavním akcelerátorem,je rychlost přijetí Ethereum blockchainu.

Dohodu o partnerství nedávno uzavřelo Ethereum například s pořadateli Formule 1, aby vyvinuli hru založenou na jeho bázi. A nejen to. Dalším příkladem je spojení krypto start-upu Carbon a fintechu AZTEC. Spojili síly, aby společně spustily stablecoin na síti Ethereum. Narůstající adopce blockchainu a protokolu Ethereum vzestup ceny a její návrat zpět na 1000 dolarů ještě urychlí.

Bitcoin Cash

Bitcoin Cash (BCH), kryptoměna vzniklá odštěpením (forkem) od Bitcoinu v roce 2017, se stal historicky prvním forkem BTC, který dosáhl 4 000 dolarů. Dosažení této úrovně trvalo BCH ve srovnání s Bitcoinem výrazně kratší dobu. Tomu to trvalo asi sedm let.

Jakmile ovšem dosáhl svého historického maxima, začal padat, aby skončil na 113 USD v únoru 2019. Od té doby už jen roste a dosáhl aktuální ceny kolem 500 USD.

Bitcoin Cash byl primárně vytvořen tak, aby byl lepší verzí Bitcoinu s vylepšenými limity velikosti bloků, vyšší rychlostí transakcí a s přiměřenými transakčními poplatky. Celkový objem mincí je stejný jako u Bitcoinu, 21 milionů. K dipozici je jich nyní přibližně 17 milionů. Při pohledu na jeho současnou hodnotu se Bitcoin Cash pravděpodobně brzy bude obchodovat nad 1 000 dolary.

Dash

Dash je jednou z nejúspěšnějších privátních kryptoměn na internetu. Má k dispozici zásobu pouhých 18 milionů mincí a efektivní tým.

V předchozím býčím trhu se Dash obchodoval za více než 1 500 USD, medvědi ho ale následně srazili až na 66 USD v únoru 2019, kdy začal opět růst. V současnosti se cena pomaloučku blíží k 200 USD a je pravděpodobné, že se časem vrátí na tisícovou hladinu.

Výkonnost Dashe není jen výsledkem šťastné náhody. Tým kolem kryptoměny Dash je aktivní, domlouvá mnohá výhodná partnerství, včetně dohody s výrobcem smartphonů Kripto mobile, který prodává telefony nabité Dashem.

Kromě toho, Dash si získal obrovskou popularitu v Latinské Americe a je široce používán v maloobchodních prodejnách. Jeho úspěch je postaven na úsilí týmu šikovných lidí, takže jeho současná cena je zřejmě podhodnocena a ještě o něm uslyšíme.

Co číst dál

Druhá šance – pokud jste nestihli BTC, můžete stihnout ETH

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
jminercoins

A co BSV to bude fičák ?

Franta

Žádnej run nebude. Lidi nejsou pitomí. Poučí se z chyb. Nenaskočí do rozjetýho vlaku pozdě.

spot_img