[Souhrn článků] + Počet zaměstnanců v kryptoodvětví vzrostl o 160 %

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek

Zpráva dne

Počet zaměstnanců v kryptoodvětví vzrostl o 160 %

Podle nedávno vydané zprávy společnosti K33 pro výzkum kryptoměn bylo zjištěno, že od roku 2019 se zvýšil počet zaměstnanců v kryptoměnovém odvětví o necelých 160 %. Nejvyšší číslo bylo zaznamenáno v roce 2021, kdy kryptoměnový průmysl přes 211 000 odborníků na krypto. Ve stejném roce také Bitcoin zaznamenal své ATH. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

Trhy pod lupou: Americká inflace znovu klesla, budou akciové trhy růst i v druhé polovině roku?

Horké letní dny nás můžou uvést do mylného dojmu, že se na světových trzích nic neděje. Často se opírá o pokles objemu obchodů anebo malé burzovní pohyby cen akcií. Jde ale jen o pouhé zdání. Ačkoliv se ceny akcií nehýbou výrazně směrem nahoru nebo dolů, trh vstupuje do fáze konsolidace.

17. 7. 2023 Přehled trhu – Kam až může růst index S&P 500, Bitcoin znovu na 30 000 USD

Vítáme vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a altcoiny. Podíváme se co je na finančních trzích nového a co můžeme tento týden očekávat. Akciový index S&P 500 se vyhoupnul v pátek lehce nad hladinu 4500 bodů, zatímco Bitcoin našel další zamítnutí růstu a vrátil se na cenovou hladinu 30 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Proč si Raoul Pal myslí, že se blíží masivní bitcoinová rallye?

Bývalý výkonný ředitel Goldman Sachs či manažer hedgeových fondů Raoul Pal učinil další odvážné prohlášení o Bitcoinu a potažmo celém kryptoměnovém trhu. Pal, který je známý svými hlasitými názory, se aktuálně na jeho adresu vyjadřuje velmi pozitivně. Říká, že Bitcoin spolu se zbytkem kryptotrhu zažije v nejbližší době mega býčí run.

Pravděpodobně 20 % všech bitcoinů je navždy ztraceno

Bitcoin se aktuálně obchoduje kolem 30 000 USD. Většina lidí spekuluje na jeho blízký růst ceny i z důvodu, že se blíží další halving. Odměny za těžbu se tak opět sníží na polovinu. Celkově lze vytěžit maximálně 21 milionů tokenů. Již dnes se ale odhaduje, že 20 % z těchto tokenů je navždy ztraceno.

Garlinghouse: SEC bude čelit s Ripple dlouhému procesu

Brad Garlinghouse, generální ředitel společnosti Ripple stojící za tokenem XRP, věří, že SEC čeká dlouhý proces, než bude mít šanci odvolat se proti rozsudku ve svém případu proti Ripple Labs.

Co je DCA strategie v investování? A jak to funguje?

V tomto článku vám představíme DCA strategii. Dollar-Cost Averaging je jedna ze základních metod pro dlouhodobé investování. Vlastně se dá říct, že je i nejznámější. Sdělíme vám, jak tato strategie funguje, ukážeme její aplikaci na základě minulých dat či modelových příkladech a v neposlední řadě představíme její hlavní výhody a nevýhody.

Potenciálně nejlepší meme coiny k nákupu v roce 2023

Kryptoměny přicházejí ve všech možných podobách. Na trhu jsou známé coiny jako Bitcoin a Ethereum, stablecoiny, jejichž cenu určuje kurz dolaru a mnoho dalších coinů, z nichž každý má svou vlastní aplikaci. Také jsou tu meme coiny, které nyní patří mezi nejoblíbenější kryptoměny na světě.

Pro další obsah se neváhejte přidat také na náš oficiální server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img