[Souhrn článků] + LookIntoBitcoin: Bitcoin se nachází v novém býčím cyklu

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

LookIntoBitcoin: Bitcoin se nachází v novém býčím cyklu

Podle nedávných dat analytické platformy LookIntoBitcoin se zdá, že současný vzestup Bitcoinu je klasickým opakováním jeho cenové historie. Tato platforma využívá metriku zvanou Realized Cap HODL Waves (RHODL), která zkoumá, jak dlouho zůstávají jednotlivé mince v nepřerušeném držení před tím, než se znovu pohnou. Přestože nedávný 10% pokles ceny BTC narušil některé ukazatele, RHODL nabízí delší pohled na to, co zůstává aktuálním novým býčím trhem. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

22. 8. 2023 Přehled trhu – Blackrock realokuje akciové investice, kreditní bublina a symposium centrálních bankéřů

Bitcoin se udržuje nadále kolem 26 000 USD, altcoiny na pokles reagují negativně a dále ztrácejí. Akciový index S&P 500 se pokouší o návrat nad 4400 bodů. Správce aktiv Blackrock signalizuje prodej aktiv na americkém akciovém trhu. Praskne dluhová bublina?

Trhy pod lupou: Trhy v červeném, otázky okolo budoucího vývoje jsou čím dál palčivější

I třetí srpnový týden trhy pokračovaly ve výprodejích. Čím déle trvá tato fáze, tím víc investorů samozřejmě zvažuje své setrvání na trhu. Z pohledu makroekonomie se neděje nic neočekávaného. Trhy si jen uvědomily, že dopad sazeb bude tvrdý a zasáhne prakticky všechny včetně velkých megacapů.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Projekt yPredict získal investice ve výši 3,5 milionu dolarů – Jak AI platforma pro obchodování s kryptoměnami funguje?

Platforma pro obchodování s kryptoměnami yPredict (YPRED) založená na umělé inteligenci (AI) dosáhla ve svém předprodeji nového milníku a zatím získala finanční prostředky ve výši 3,55 milionu dolarů od investorů z celého světa.

Bitcoin Ordinals stále na vzestupu

Bitcoin Ordinals, nový fenomén v kryptoměnovém světě, se během několika měsíců od svého vzniku rychle vyšplhal na vrchol popularity. Ačkoli je někteří skeptici považují dokonce za mrtvé, jejich vliv v kryptoměnové komunitě je nezpochybnitelný.

Binance omezuje výběry v Evropě

Klienti evropské pobočky kryptoměnové burzy Binance se podle posledních zpráv potýkají s komplikacemi při výběru fiat měn. Tyto problémy mají svůj původ v obtížích spojených s převody prostřednictvím systému SEPA.

SEC zvažuje schválení 16 futures ETF na ether

Poslední dobou se často zmiňuje případné schválení spotových bitcoinových ETF jako významný býčí signál. Někteří analytici očekávají následný růst ceny až na 150 000 USD. Ve hře ale nejsou jen burzovně obchodovatelné fondy (ETF) na bitcoin. 

Co hledat za poklesem ceny bitcoinu? Analytici nabízí 5 důvodů

Cena bitcoinu se za posledních 7 dní propadla o více než 11 procent a mnozí se snaží najít odpovědi na otázku, co stojí za tímto poklesem. Analytici poukázali na pět možných důvodů.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Pro další obsah se neváhejte přidat také na náš oficiální server KRYPTOMAGAZIN CZ

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img