Binance omezuje výběry v Evropě

4.3
(6)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Klienti evropské pobočky kryptoměnové burzy Binance se podle posledních zpráv potýkají s komplikacemi při výběru fiat měn. Tyto problémy mají svůj původ v obtížích spojených s převody prostřednictvím systému SEPA.

Binance a dočasné omezení výběrů v Evropě

Binance, jedna z největších kryptoměnových burz na světě, dočasně zastavila výběry a vklady v eurech skrze SEPA. Tuto informaci zveřejnila zákaznická podpora kryptoburza na sociální platformě X (ještě před nedávnem známá jako Twitter) dne 20. srpna. Avšak tato zpráva byla později ze stránky odstraněna.

Binance / Cointelegraph

V oné nyní neexistující zprávě burza Binance informovala, že v současné chvíli nemůže poskytnout přesný časový odhad, kdy budou převody SEPA obnoveny. Dále zdůraznila, že jejich hlavní platební partner nyní nemá možnost tyto transakce dále zpracovávat. Kryptoměnová burza Binance uvedla:

Chápeme nepříjemnosti, které to způsobilo, a intenzivně pracujeme na jejich co nejrychlejším řešení…

Kryptoburza ve svém tweetu vyjádřila lítost nad vzniklou situací a ujistila své zákazníky, že se snaží problém co nejrychleji vyřešit. Toto prohlášení však bylo následně také odstraněno z platformy. O nemožnosti výběru prostředků prostřednictvím SEPA informovali na sociální platformě také další uživatelé.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 26 122 USD dle KMC.

Závěr

Používáte kryptoměnovou burzu Binance? Jaká je vaše nejoblíbenější kryptoburza? Podělte se s námi o své zkušenosti do komentářů nebo na naše sociální sítě. Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah. Celé twitterové vlákno si můžete prohlédnout pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
an onym

Mě SEPA z i na binance normálně funguje. Vypadá to, že pán z twitteru má problém s Paysafe a tudíž si na Paysafe nemůže poslat svoje Eura z binance ani odkudkoliv jinud.

Ano nym

To ze si posilate někde par stovek ještě neznamená, ze to funguje. V případě, ze je člověk označen za “výběrčího s vysokou frekvencí”, respektive s vysokými finančními obnosy, automaticky vam účet stopnou a následně zavřou.

an onym

Jaký účet vám stopnou? Paysafe nebo binance? Neřekl bych, že posílám pár stovek, mám na binance plné ověření kyc a ověřený SOW a nemám problém s vklady ani výběry.
Máte svoje tvrzení čím doložit?

Petr H.

Taky mi to funguje a neposílám tam pár stovek. Pár stovek se dává jako spropitné ke kave.
Krásné rano

Čumsem

Investor Petr (2 nebo kolik?), co dává dýška ke kafi ve stovkách Euro a pigluje celé houfy studentek (samozřejmě naráz) tu chyběl. Bez by to tu nebylo ono… 😀

Pavel

Mlčeti zlato

Karl

Ja si tam asi pred mesicem chtel nafundovat 1700e (z uctu v czk) pres sepa, vse jsem perfektne vyplnil dle jejich insteukci, ale po 3 dnech se mi platba vratila, no jenze to v czk bylo o 2300 mene, protoze doslo na konverzi na e a pak as zpet.

Vraceno bez udani konkretniho duvodu, pry security, no proste odmitli mi prijmoit moji platbu z meho uctu na muj ucet, totalni blabol. Nefunguje to, reklamoval a eskaloval jsem to, ale poslali mi 7 strankove vysvetleni, ze mam smulu a odsouhlasil ksem takovehle situace v podminkach.

Ok, nastvali me neb je to s nima prilis slozite a jaou neapolehlivi, vse jsem odtamtud vybral a uz binance nepouzivam a nediporucuju ani nikomu dalsimu.

an onym

Jste si jistý, že platba došla až do binance a oni ji vrátili? Taky se mi kdysi loni jedna platba na vrátila, ale bylo to tím, že banka se rozhodla, že její klienti na krypto burzu svoje peníze posílat nebudou. Platba mi přišla zpět v plné částce eur ale odesilatelem byla ING Holandsko. Zřejmě figurovala v převodu jako tranzitní banka.

Brzda

Cus, někdo nakou zkušenost teď někdy v listopadu? Jestli to funguje nebo ne potřebuju vybrat něco ze stakingu co dobiha za pár dni na vánoce cca 2k $, tak jestli to mám přeposílat na jinou burzu nebo ne

spot_img