[Souhrn článků] + Kryptoburzy nyní drží stejný počet BTC jak koncem roku 2017

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kryptoburzy nyní drží stejný počet BTC jak na konci roku 2017

Nejnovější data analytické společnosti Glassnode ukazují, že kryptoměnové burzy aktuálně drží stejný podíl bitcoinu jako na konci roku 2017. Největší kryptoměna světa se tak vrátila na burzy díky růstu ceny BTC v letošním roce.[1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

11. 7. 2023 Analýza – Bitcoin je před pádem nebo růstem?

Bitcoin už téměř tři týdny konsoliduje v rezistenčním pásmu a za to dobu se nám několikrát změnila podoba řečené konsolidace. Prvně to připomínalo býčí praporek, poté zase rostoucí trojúhelník. Na oba zmíněné grafické útvary býci de facto reagovali. A pokusili se o průlom. Nicméně jednotlivé pokusy byly zamítnuté na tom stejném místě. A nyní se kurz bitcoinu vyvíjí v rámci stranového pásmo.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Zásoba bitcoinů na burzách rychle klesá

S tím, jak došlo k žádostem několika společností o schválení bitcoinového ETF, se spustilo i klasické FOMO. Lidé nakupují a stahují tokeny z burz. Stále více lidí totiž bitcoin považuje za jediné skutečně vzácné aktivum. A logicky z něj chce mít každý alespoň kousek. Nákupní horečka sílí nejen v USA a lidé začínají akumulovat.

Na co si dát pozor u platebních sítí Bitcoinu, Etherea a dalších kryptoměn?

Bitcoin a mnoho dalších kryptoměn se během své existence neobešlo bez četných technických závad a nepříjemností, pokud jde o jejich platební sítě. Jaké to jsou? A jak těmto chybám předejít?

Vitalik Buterin chválí Bitcoin Ordinals

Vitalik Buterin, programátor a zakladatel Etherea, vyzdvihl rostoucí popularitu Bitcoin Ordinals a věří, že standard BRC-20 může oživit stagnující ekosystém Bitcoinu.

Binance se obává silné regulace ze světa

Binance, největší kryptoměnová burza na světě, podle posledních zpráv čelí rostoucímu tlaku regulačních úřadů. Aktuálně se kryptoburza dostává do hledáčku napříč kontinenty.

Predikce ceny XRP – Dosáhne Ripple 1 USD po kladném výsledku soudního sporu s SEC?

XRP patřil před krachem trhu v roce 2022 mezi nejžhavější krypto investice. Během zmíněného krachu však ztratil více než 70 % své hodnoty. S posledním mohutným zotavením trhu jsou na vzestupu také tokeny XRP. Coin zažil masivní nárůst ceny a opět se obchoduje kolem 0,50 USD. Kladivo SEC dopadlo na platformu v roce 2020 a nyní, kdy se soud blíží ke konci, se množí spekulace, že pokud soud rozhodne ve prospěch XRP, jeho cena pravděpodobně dosáhne 1 dolaru.

Kryptoměny versus SEC

Bitcoin, Coinbase, Binance a mnozí další bojují o bytí. Komise pro cenné papíry Spojených států (SEC) dělá vše pro to, aby současný systém kryptoměn ve Spojených státech vymýtila a nahradila jej systémem, který považuje za “spravedlivější” vůči americké veřejnosti.

Pro další obsah se neváhejte přidat také na náš oficiální server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img