Satoshiho poklad vydává další vodítko k výhře $ 70,000 v BTC

1
bitcoin krize

Satoshiho podklad je online hrou imitující lov, která slibuje Bitcoiny v hodnotě 1 milion dolarů, a to když se vám podaří vyřešit všechny hádanky. Hra nyní vydala své 14. vodítko: máte najít obraz, a pokud je prasklý, má v sobě uloženo 70 000 dolarů v Bitcoinech.

Jestliže se některému z lovců podaří obraz najít, může očekávat obdržení tři klíčů a odměnu v Bitcoinech.

Tato část Satoshiho Pokladu se zaměřuje na klíč: „Zero Knowledge Key“ se zprávou „Don´t be so Snarky“. Zcash využívá protokol známý jako ZK-SNARKS, takže to určitě stojí za povšimnutí. To je ale zatím vše, co víme.

Lov započal v dubnu a byl inspirován hrou „Ready Player One“. Povzbuzuje lidi, aby pracovali v týmu při řešení hádanek. Funguje to tak, že jeden milion dolarů v Bitcoinu je rozděleno do 1 000 střepů. První tým, který získá 400 těchto střepů, získá plnou cenu. Každé „vodítko“ je vydáváno pravidelně v newsletteru a často je spojeno s místy reálného světa. Například první tři klíče byly distribuovány přes satelit který nastavil Blockstream. QR kódy byly ukryty v místech po celém světě, tedy v Číně, Ugandě a Austrálii.

Spojení skutečného lovu pokladů a online hádanek činí hru obzvláště náročnou. První výzva však byla dokončena během několika minut. I když výraz dokončení zde není na místě, hráč John Cantrell totiž výzvu hacknul.

Hra ale jinak vůbec není jednoduchá. Dosud bylo vyřešeno pouze 10 ze 14 stop. Tato 14. část Satoshiho pokladů je obzvláště jedinečná, protože se na rozdíl od ostatních vyznačuje velkou odměnou v BTC.

Nejspíš nějakou dobu potrvá, než se na tuto hádanku přijde. Hodně štěstí, pokud se rozhodnete to zkusit.

Jak na kryptoměny – 3. část

Zdroj: beincrypto.com

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Rob Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Rob
Host
Rob

Na těchto hrách je geniální, že tak se velké bohatství dostane do rukou inteligence. Držím palce. Myslím, že to přesně je potřeba… Snad se dílo podaří…